[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Профнастил білий

Профнастил
в наявності

195грн2

Переглянути відео
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Тип покриття

Матовий-Глянцевий

Товщина

0,4, 0,45

Оцинковка

100-275 г/м2

Довжина

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Терміни

1-2 дні

Країна виробник

Італія(Arvedi), Бельгія(ArcelorMittal), Китай(Optima Steel), Корея(Dongbu Steel), Німеччина (ArcelorMittal), Україна(Модуль)

Відгуки (0)
  Опис

  Профнастил білий як будівельний матеріал використовується не так і часто у зв’язку з нестандартним колірним рішенням. У такому забарвленні дійсно матеріал може вдало підійти для того чи іншого об’єкта в окремих випадках. Але це не означає, що профнастил 9003 не купують взагалі.

  Де може знадобитись білий профнастил

  Перший варіант використання – це будівництво огорожі, воріт, хвіртки, тобто будь-якого елемента огороджувальної конструкції. Білий металопрофіль рідко зустрічається як паркан, але він цілком може бути застосований у цій сфері, адже має все для цього характеристики:

  • міцність,
  • витривалість,
  • ребра жорсткості,
  • мала вага,
  • захист від опадів.

  Купити білий профнастил ви можете також і для іншого формату будівельних робіт, наприклад для несучих конструкцій. У такому разі колір матеріалу взагалі не має жодного значення, адже важливі інші його експлуатаційні характеристики – жорсткість та висота профілю.

  Для даху профнастил 9003 купити ви також можете, хоча на практиці таке рішення приймає вкрай невелика кількість домовласників. Навіть якщо й застосовувати виріб для покрівельних робіт, то навряд чи варто облаштовувати за його допомогою житловий будинок. Це може бути будь-який тип нежитлової будови, також важливою є гармонія кольору даху з кольором фасадів.

  Перелік технічних особливостей

  Білий металопрофіль за структурою має особливості залежно від марки продукції. Багато хто вже знає, що на ринку ця категорія будматеріалу класифікована у три види – стіновий, покрівельний та несучий. Приналежність до одного з різновидів визначається за:

  • Товщина металу. Вона може становити від 0,35 до 0,8 мм для тонколистової сталі і чим меншим буде параметр, тим менше вимог до витривалості листів.
  • Висота профілювання. Для простих умов експлуатації, в яких служитиме білий профнастил, підійде продукція з висотою гофри 15-20 мм, у покрівельному будівництві та зведенні несучих конструкцій рекомендації говорять про те, що висота гофри має бути максимальною. Саме цей параметр визначить майбутню жорсткість листів та можливість витримувати навантаження.
  • Захисні шари. Чим простіше експлуатація, тим менше вимог до оцинкування та полімеру. Хороший антикорозійний захист та якісний полімер – це невід’ємна складова високоміцних листів, які мають багаторічну службу та контакт із зовнішніми факторами.

  Скільки коштує профнастил 9003

  Інтерес покупця щодо вартості зрозумілий, адже хочеться розуміти майбутні витрати та оцінювати свої можливості. Ціна на білий металопрофіль формується за таким же принципом, як і на інші варіанти цього будівельного матеріалу. Тобто важливими факторами залишаються:

  1. націнка продавця,
  2. параметри металу,
  3. характеристики захисних шарів,
  4. наявність гарантії та її термін.

  С-Кровля пропонує профлист білий з різного металу і з потрібними для вашого об’єкта параметрами служби. Разом ми підберемо продукцію, яка буде відповідати всім вашим побажанням.

  Подібні товари
  грн