[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Паробар’єр Silver 90

Гідробар'єр Паробар'єр
в наявності

499грн/рулон

Переглянути відео
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Плотність

90г/м2

Площа рулону

75 м2

Розміри

1,5 х 50 м

Область використання

Утеплені скатні покрівлі

УФ-стабильность

10 днів

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  14 − пять =

  Супутні товари

  Керамічна черепиця Braas

  Керамічна черепиця Braas Рубін 11V

  Композитна черепиця Gerard

  Композитна черепиця Gerard Diamant

  хіт продажів

  -19%

  Профнастил

  Профнастил ПК-20
  Опис

  Паробар’єр Сільвер відноситься до категорії покрівельних комплектуючих, а саме плівок, які необхідні для захисту внутрішньої сторони покрівельної конструкци від впливу парів. Водяна пара має вкрай негативний і згубний вплив на теплоізоляцію даху, руйнуючи цей шар і наражаючи на небезпеку інші шари, що надалі призводить до зменшення терміну служби конструкції і зниження теплоізоляційних властивостей. У будь-якому житловому приміщенні можуть утворюватися пари, вони будуть підніматися вгору в напрямку даху. І саме в цей момент потрібен паробар’єр Сільвер, адже він може вберегти утеплювач від впливу водяної пари, також збереже в цілості й неушкодженості дерев’яні елементи конструкції, які також піддаються руйнівним впливам під впливом контакту з вологою і парами.

  Пароізоляційна плівка Сільвер відноситься до найбільш інноваційним і ефективним захисним плівкам, які використовуються в будівництві останнім часом. Для продукції характерний цілий ряд переваг, завдяки чому товар користується успіхом серед домовласників і на ринку в цілому.

  Паробар’єр Silver: основні переваги використання

  Серед тих переваг використання пароізоляційної плівки Сільвер, які хотілося б відзначити, найважливіші – це:

  Мінімальна вага, а значить покрівельна конструкція не обтяжена і не вимагає додаткових зміцнень кроквяної системи.

  Простота монтажу каже від тому, що впорається з ним може кожен домовласник, не кажучи вже про професійні будівельників, які точно знають про всі особливості укладання такого матеріалу.

  Довговічність не тільки самої плівки, але і всього покрівельного пирога, адже саме цей шар захищає від найнебезпечніших впливів парових утворень.

  Широка сфера застосування – це не тільки облаштування скатних покрівель житлових об’єктів, але і будь-яких інших конструкцій покрівельного характеру, будь то навіть прості декоративні навіси.

  За якою ціною купити паробар’єр Сільвер

  Ціна на паробар’єр Сільвер варіюється в залежності від того, у кого ви її купите. Тому дивіться, де вам можуть запропонувати саму прийнятну ціну і обов’язково цікавтеся характеристиками вироби. Адже бувають різні види паробарьерной плівки Silver:

  двошарова
  тришарова
  чотиришарова

  На ринку ви знайдете цей товар у вигляді рулону, який маркований даними щодо щільності вироби.

  Подібні товари
  грн