[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Хвіртки з зварної сітки

Сітка для огорожі 3D
в наявності

4,960грн/шт.

Кількість
Візуалізатор будинку
Характеристики
Ширина

Матеріал виготовлення

оцинкований дріт

Основне покриття

гарячий цинк

Покриття

ППЛ (полімер)

Колір

зелений

Стовпи
Профіль рамний
Ребра жорсткості "V"-подібні

так

Висота секції
Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  десять + тринадцять =

  Опис

  Будь-яке огорожа повинна мати вхідну групу, тому якщо Ваш паркан із сітки, тоді і хвіртка повинна бути з сітки. Хвіртка для паркану з сітки буде володіти такими ж параметрами і експлуатаційними характеристиками, як і огорожа, адже сітка для огорожі і для хвіртки виготовляється на одному заводі і за однією технологією, також використовується одне сировину.

  Хвіртки з зварної сітки в Києві

  Сітка для хвіртки стане відмінним рішенням у разі, якщо Вам необхідно доопрацювати вашу захисну конструкцію і доповнити її такими елементами, як хвіртка і ворота. Щоб огорожу було виконано в одному стилі і гармоніювало із загальним зовнішнім виглядом даної ділянки, який огороджений з застосуванням сітки зварної, необхідно використовувати хвіртку з сітки.

  Якими ж параметрами буде володіти сітка для хвіртки:

  довговічністю
  практичністю
  надійністю
  Стійкістю до агресивних зовнішніх впливів, в тому числі механічних пошкоджень.
  простий установкою
  Відсутністю особливого догляду
  Гідними зовнішніми даними.

  Металева конструкція, виконана із застосуванням зварної сітки, має стандартні габаритні розміри. Хвіртка складається з:

  рами, на якій встановлюється сітка з одним з видів захисних покриттів, приварених петель, радіус відкриття яких варіюється в діапазоні 110-140 градусів,
  замок і ручка, попередньо вбудовані в конструкцію,
  стійки хвіртки, на які кріпиться сама конструкція за допомогою петель.

  Як монтується хвіртка з сітки

  Ділянка території, на якій планується установка даної елемента огороджувальної конструкції, повинен бути попередньо підготовлений. Стійки повинні бути забетоновані в колодязях, діаметр яких 250 мм, а глибина – близько 70-100 см. На початковому етапі монтажу хвіртки належить зібрати замок і гарнітуру, після чого відбувається установка їх на стулку хвіртки. Далі необхідно одягнути стулку хвіртки на несучу стійку, а зазори при цьому регулюються за допомогою петель. Зібрана хвіртка встановлюється в колодязі для подальшого етапу бетонування, перед чим необхідно її вирівняти як по вертикалі, так і по горизонталі. Закрита стулка фіксується з використанням дощок, потім в колодязі заливається бетон. Дерев’яну обрешітку можна прибрати після затвердіння бетонного складу.

  З установкою хвіртки з сітки впорається будь-який бажаючий, а якщо Ви хочете купити сітку для хвіртки, звертайтеся в С-Кровля.

  Рабица з року в рік не здає своїх позицій на ринку будматеріалів, як один з найпростіших і доступних варіантів огорожі. Якщо вам потрібен паркан для саду, то цей прозорий матеріал буде до речі, оскільки не затінює ділянку з посадженими рослинами. Все що потрібно для такого огородження – це надійний каркас.

  Звичайно, будь-який огорожу має вхідну групу, яка, як правило, включає в себе ворота і хвіртку з сітки рабиці. Якщо ваш паркан виконаний з рабиці, то і хвіртку варто робити з того ж матеріалу. Вона повинна мати як гармонійний зовнішній вигляд, так і мати гарну надійністю. А значить треба вибирати матеріал хорошої якості за такими параметрами:

  Величина комірки. Чим дрібніше, тим міцніше.
  Якість такої сітки визначається її вагою. Важка – значить якісна.
  Оцинковка. При такій обробці сітка не піддається корозії.

  Тільки тоді і паркан, і хвіртка матимуть однакові експлуатаційні показники:

  довговічність;
  простота використання та догляду;
  надійність;
  стійкість до механічних пошкоджень;
  стійкість до негативних погодних впливів.

  Покупку хвіртки з сітки ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині С-Кровля.

   

  Подібні товари
  грн