[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Профнастил оцинкований

Профнастил
в наявності

195грн2

Переглянути відео
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Тип покриття

Цинк

Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Ширина

залежить від профіля

Оцинковка

100-275 г/м2

Довжина

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Терміни

1-3 дні

Форма профнастила

ПК-20, ПК-35, ПС-10, ПС-15, ПС-20, ПС-8

Країна виробник

Китай(Optima Steel), Україна(Модуль)

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  три × чотири =

  Супутні товари

  -5%

  Новинка

  Покрівельні планки

  Саморізи

  хіт продажів

  -11%

  Покрівельні планки

  Планка для огорожі П

  -27%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Паробар’єр Silver 90

  Сітка для огорожі 3D

  Хвіртки з зварної сітки
  Опис

  Профнастил оцинкований – це профільовані сталеві листи трапецієподібної форми, із захистом у вигляді шару цинку. Вміст цинку в такому шарі буває від 100 до 275 г/м.кв., але для різних конструкцій існують свої вимоги за цим параметром. Відсутність колірного покриття не завжди важливо, особливо коли йдеться про будівництво конструкцій, для яких зовнішній вигляд не дуже важливий і досить просто міцного листового матеріалу.

  Де найчастіше використовується профнастил цинк

  Оцинкований металопрофіль є актуальним для огороджувальних конструкцій, які будують навколо нежитлових об’єктів. Як основну сферу застосування вказано саме сферу будівництва огорож, але за фактом профнастил цинк успішно використовують і для:

  1. Зведення тимчасового даху.
  2. Облицювання складів та гаражів.
  3. Каркасні споруди.
  4. Навісів та незнімної опалубки.

  Підсумувавши, можна сказати, що купити оцинкований профнастил без полімерного покриття можна для будь-яких робіт, де акцент стоїть на економії та міцності, а не на декоративному ефекті матеріалу.

  Мабуть, єдиним недоліком матеріалу можна вважати відсутність відтінку, через що він використовується рідше для облаштування приватних домоволодінь. Ціна на профнастил цинк доступна, адже це матеріал без полімерного покриття, що істотно впливає на зниження вартості.

  Які функції виконує цинк?

  Металопрофіль оцинкований має хорошу антикорозійну стійкість, яка формується саме шляхом обробки металевої основи цинковим складом. Залежно від рівня вмісту захисної речовини його стійкість до опадів та вологи буває різною. Оцинкування металу необхідне, щоб:

  • Йому не загрожували опади та волога, з якими доводиться перебувати у постійному контакті.
  • Виріб довше перебував в експлуатації.
  • Гофровані листи були ще витривалішими перед довкіллям і руйнівними явищами.

  Щоб захистити майбутній оцинкований профнастил наноситься рівномірно по обидва боки тонколистової сталі. Вона завдяки такій обробці зміцнюється і стає менш уразливою до протікання в майбутньому. Адже багато хто знає, що місця протікання утворюються в тих місцях, де все починалося з простої іржі. Це небезпечні процеси і потрібно, щоб будівельний матеріал мав достатній захист від таких впливів.

  Асортимент профлиста з оцинковкою

  Металопрофіль оцинкований представлений на ринку великою різноманітністю відтінків. Але найчастіше добре продається продукція із великою висотою профілю. Тобто товари для промислового будівництва, де для нормальної служби листів потрібен добрий параметр їхньої жорсткості.

  Форма листів у вигляді трапеції у поєднанні з міцністю сталі та цинковою складовою створюють ребра жорсткості, завдяки яким профлист у майбутньому:

  • Чи не деформується.
  • Витримує величезні навантаження.
  • Не втрачає своїх властивостей та функціональності.
  Подібні товари
  грн