[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

ЧОМУ МАТОВА МЕТАЛОЧЕРЕПИЦя КРАЩЕ глянцевої

Майже кожен покупець металочерепиці стикається з необхідністю вибору типу її поверхні. Не всім відомо, що крім зовнішніх відмінностей, покрівля з різними покриттями має різні характеристики, а значить, різні перспективи довгострокового обслуговування. З огляду на більший попит на глянцевий покрівельний матеріал, можна зробити висновок, що естетика приваблює домовласників більше, ніж можливість не менше п’яти-семи років продовжити життя нового даху.

Купити матову металочерепицю повинен бути, якщо ви зацікавлені в кращих технічних даних матеріалу, і ви не стримуватися невелике збільшення цін на матеріал за рахунок цього виду поверхні.

Покупець повинен знати, що шар матовий поліестер товщі, ніж глянцевий аналог 10 мкм, а в еквіваленті життя-це більше, ніж не менше 5 років. Природно, не тільки тип покриття залежить від довговічності конструкції і її зовнішніх даних.

Використання глянцевого поліестеру дозволить вам отримати ідеальну блискучою поверхнею металу, а покрівля такого покриття завжди буде випромінювати блиск під дією сонця.

Як купити глянцевий метал відмінної якості

Якщо ви все ще любите вишуканість і виразність гладкої глянцевого даху, то варто підібравши покриття з найбільш гідним гальванізації класу і досить товстими сталевими листами. Тільки в такому комбінуванні матеріал з глянцевим поліестеру зможе вивести вам результат роботи, який ви очікуєте при покупці.

Ціна на матовий метал

Матовий метал є більш дорогим матеріалом, ніж глянцевий аналог. Однак таке невелике збільшення ціни повністю окуне з підвищенням тривалості життя можливої операції.