[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Який профнастил є найбільш довговічним

Какой профнастил самый долговечен

Зміст статті:

Як визначається термін служби металевого профілю

Використання професійних підлог в сучасному будівництві дозволило вирішити не тільки ряд завдань по облаштуванні різних споруд, але і економити в той же час. Металевий профіль відноситься до тих будівельних матеріалів, які можна назвати бюджетним варіантом. Тим не менш, він використовується в досить широкому районі будівництва-і для облаштування дахів, і для облагороджуючих огорож, і для спорудження різних несучих конструкцій, підлог і навіть для облицювання фасадів будівельних майданчиків.

Термін служби продукту починається з 10 років і може досягати правильного встановлення та грамотного підбору продукції до 40 років. Зважаючи на те, що ви не знайдете жодного іншого матеріалу на ринку з однаковою широкою сферою, його популярність виправдано. Якщо ви вперше зіткнулися з покупкою цього типу будівельного матеріалу, то напевно вас цікавлять питання-який з представлених на ринку професійного профнастилу є найбільш довговічним? Щоб відповісти на нього, потрібно розуміти не тільки тонкощі його виготовлення, але і деякі нюанси використання.

Різні види матеріалу використовуються в різних областях і, звичайно, за рахунок наявності різних технічних параметрів, термін служби буде відрізнятися в листах різних марок. Маркування аркушів дозволяє швидко і правильно вибрати потрібний вид матеріалу і використовувати його відповідно до рекомендацій виробників.

Яка оптимальна товщина листів

Металевий профіль являє тонкий сталевий лист з певним профілем. Товщина такого гофрованого листа може бути різною, це залежить від виду матеріалу і від виробника. Найтонший продукт, який 0.33-0.37 мм завтовшки. Дана версія профільованого листа підходить тільки для обмеженого переліку тимчасових будівельних робіт. У будь-якому випадку, такий матеріал не підійде для спорудження тих споруд, які доведеться витримати серйозні навантаження.

Якщо вибрати матеріал для забору, то буде оптимальним, якщо товщина сталі становить близько 0,45 мм. Такий варіант достатній для довгострокового обслуговування виробу як огороджуючу конструкцію. Паркан збереже свій цілісний зовнішній вигляд протягом багатьох років, не деформується і не змінить геометрії аркушів, а надійно виконає вказані функції.

Для спорудження покрівлі використовується матеріал з більш товстими аркушими, тому що в цьому випадку ступінь відповідальності набагато вище. Конструкція покрівлі матиме масу впливів в майбутній хід роботи, тому її слід покрити максимально сильним матеріалом. Для покрівлі краще підбирати вироби з найменшою товщиною 0,5 мм, але чим вище цей параметр, тим краще для загальної міцності характеристики покрівельного матеріалу.

Довговічність виробу визначається по-різному за параметрами товщини листів. Тобто можна з повною впевненістю сказати, що найбільш міцний лист професійного профнастилу, який має максимальну товщину.

Чому гальванізації?

Для того, щоб сталевий лист був захищений від негативних наслідків опадів, і може мати гідне довге життя, його поліпшуються шляхом нанесення спеціального захисного шару, що складається з цинку. Шар цинку також впливає на тривалість життя профільованого листа, але для різних застосувань існують різні рекомендації щодо оптимального рівня захисного шару цинку.

Оптимальним шаром цинку в металевому профілі є:

  • Додаткова можливість продовжити життя виробу.
  • Поліпшення його захисних властивостей, в тому числі забезпечення постійного антикорозійного захисту.
  • Можливість зробити твердий і надійний виріб з простих і доступних будівельних матеріалів.

Кількість цинку у відповідному шарі матеріалу починається від 125 грам/м. кв., а максимально можливий вміст-275 грам/м. кв. Вибираючи цей варіант, не забувайте про його безпосередній вплив на якість і термін експлуатації кінцевої будівельної конструкції.

Переконавшись, що сталеві листи будівельного матеріалу захищені від іржі і корозії і від впливу вологи і опадів в цілому, ви продовжуєте роботу конструкції.

Як і з захисним шаром цинку, є ще один варіант, на якому ви не можете зберегти. Це декоративний шар, і вони нерідко є полімерним покриттям. Крім декоративних властивостей, додатково поліпшується міцність характеристик аркушів.

Скільки коштує довговічна металева анкета?

Вартість довговічним професійним настилом залежить від:

  • Марку продукту.
  • Товщина аркушів і окремих захисних шарів.
  • Наявність і тип полімерного покриття.
  • Термін офіційної гарантії.

Щоб бути впевненим у справедливості ціни, необхідно проаналізувати, які технічні параметри має продукт, яким він був виготовлений і які індикативні рятівні можуть бути обговорені.

Формування вартості одного листа металевого профілю залежить не тільки від його технічних параметрів, а й від розміру. Будьте уважні, оскільки більшість компаній вказують ціну продукту на квадратний метр, а не на один аркуш. Ну а розміри листів ви можете визначити самостійно, адже сьогодні більшість виробничих компаній пропонують купити професійний профнастил в індивідуальних розмірах.

Вибираючи доступність і якість у вигляді багатофункціонального і надійного металевого профілю, ви зробите Кращі інвестиції. Адже можна не тільки економити на будівництві, а й отримати відмінні результати-вид будівель буде сучасним і актуальним завжди.