[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Профнастил темно-коричневий Ral 8019

Профнастил
в наявності

202грн2

Переглянути відео
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Тип покриття

Матовий-Глянцевий

Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Ширина

залежить від профіля

Оцинковка

100-275 г/м2

Довжина

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Терміни

1-3 дні

Форма профнастила

ПК-20, ПК-35, ПС-10, ПС-15, ПС-20, ПС-8

Країна виробник

Італія(Arvedi), Бельгія(ArcelorMittal), Китай(Optima Steel), Корея(Dongbu Steel), Німеччина (ArcelorMittal), Україна(Модуль)

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  девятнадцять + чотири =

  Супутні товари

  -5%

  Новинка

  Покрівельні планки

  Саморізи

  хіт продажів

  -11%

  Покрівельні планки

  Планка для огорожі П

  -27%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Паробар’єр Silver 90

  Сітка для огорожі 3D

  Хвіртки з зварної сітки
  Опис

  Профнастил темно-коричневий – це хіт продажів останнього десятиліття, про що свідчить не лише статистика компанії С-Кровля, а й загалом на ринку. Він є багатофункціональним листовим матеріалом, якому можна знайти застосування не тільки в приватному будівництві, але і в промисловому. З його допомогою можна побудувати найпростіші:

  • Навіси та козирки,
  • Покрівлі та каркаси,
  • Паркани та фасади,
  • Несучі конструкції.

  Технічні можливості

  Профнастил ral 8019 – це за фактом сталевий гофрований лист із захистом від корозії, деформації та інших ушкоджень. При правильному поводженні з матеріалом та грамотному підборі його технічних характеристик, надалі споживач зможе на власному досвіді переконатися у його:

  1. практичності. Це означає, що ви можете за допомогою профільованих листів вирішувати як дрібні будівельні завдання, так і реалізовувати серйозні проекти.
  2. Універсальність. Це може бути як покрівля для житлового будинку або огороджувальна конструкція, так і фасади або стіни великих об’єктів і будівель.
  3. Естетичність. При досить простій реалізації зовнішніх даних металопрофіль темно-коричневий виглядає привабливим у складі будь-якого об’єкта.

  Скільки може прослужити профнастил ral 8019

  Насправді така характеристика матеріалу, як відтінок мало впливає на тривалість його експлуатації. Адже це декоративний параметр, який зовсім не визначає його міцність чи витривалість. Ціна на металопрофіль у Києві темно-коричневий радує своєю доступністю. Якщо ви хочете купити профнастил темно-коричневий з перспективою його тривалої служби, вибирайте:

  1. Відповідну марку. Тобто для покрівлі не варто купувати стіновий вид продукції, а для забору покрівельний. Адже це не раціонально ні з погляду вартості, ні з точки зору того, як якісно зможе функціонувати профнастил 8019 мат.
  2. Перевіреного виробника. Є низка брендів, які славляться бездоганним рівнем продукції. Вибір маловідомого виробника приносить у майбутньому не найприємніші сюрпризи, а заводи з доброю репутацією не ризикуватимуть нею і працюватимуть над якістю товарів, що виготовляються.
  3. Оптимальні технічні характеристики. Враховуйте умови майбутньої служби, фінансові можливості, вимоги самого об’єкта.

  Профнастил ral 8019 має термін служби від 10 до 30 років і залежить від безлічі факторів і умов. Через великий асортимент продукції і на варіанти того, якими можуть бути технічні характеристики конкретного зразка, не можна назвати в середньому, скільки він прослужить.

  Зовнішні особливості

  На ринку купити темно-коричневий профнастил можна за різною ціною та з різним набором параметрів. Щодо зовнішніх характеристик, то тут асортимент пропонує вибір:

  Полімерне покриття – профнастил 8019 мат або глянець.
  Відсутність декоративного шару – просто оцинковані сталеві листи із профілем, які відповідає марці.

  Приємний вигляд, який має темно-коричневий металопрофіль, став підставою для того, що цей товар добре продавався і зараз теж має попит.

  Подібні товари
  грн