[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Профнастил із малюнком

Профнастил
в наявності

205грн2

Переглянути відео
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Тип покриття

Принтеч

Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Ширина

залежить від профіля

Оцинковка

100-275 г/м2

Довжина

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Терміни

1-3 дні

Форма профнастила

ПС-10, ПС-15, ПС-20, ПС-8

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  3 × три =

  Супутні товари

  -5%

  Новинка

  Покрівельні планки

  Саморізи

  хіт продажів

  -11%

  Покрівельні планки

  Планка для огорожі П

  -27%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Паробар’єр Silver 90

  Сітка для огорожі 3D

  Хвіртки з зварної сітки
  Опис

  Профнастил з малюнком – міцний будматеріал, який декорований за допомогою фотодруку. Сучасні технології виробництва допомогли створити не лише міцну основу, а й розробити такий тип нанесення малюнка, який забезпечить:

  • Цікавий зовнішній вигляд листів.
  • Захист від пошкодження та появи тріщин на поверхні матеріалу.
  • Тривалу безпеку кольору та чіткості малюнка.

  Де використовується профнастил з фотодруком

  З урахуванням переліку технічних характеристик та властивостей матеріалу, актуальним може стати профнастил з фотодруком у:

  • будівництві та облаштуванні фасадів,
  • зведенні огорож та парканів,
  • облаштування дахів.

  Ідея замінити однотонний колір листів на текстуру дерева, цегли чи каменю дозволила суттєво розширити асортимент продукції. Також тепер більше можливостей мають і покупці, щоби створювати конструкції з цікавими декоративними даними.

  Як купити профнастил з малюнком відмінної якості

  Завжди вибір будівельних матеріалів – це ризик потрапити на підробки та низькосортний товар, тому покупець повинен знати основні секрети успішної покупки. У Києві ціна на профнастил з фотодруком залежить від типу зображення, виробника, характеристик металу та висоти профілю. Важливо звертати увагу на такі складові профільованих листів:

  1. По-перше, простежте, щоб товщина листів відповідала умовам майбутньої експлуатації. Чим складніші погодні умови регіону, тим товстішою має бути сталь.
  2. По-друге, приділяйте увагу оцинковці, як фактору, що гарантує тривалий захист від опадів.
  3. По-третє, правильний вибір марки металопрофілю дозволить досягти бажаного терміну служби, відсутності ремонтів та розумних витрат.

  Профлист з малюнком найкраще виглядає як огородження та фасади. Рідше використовується в покрівельному будівництві, тому на ринку не зустрічається продукція з товщиною понад 0,5 мм, адже це вже параметр для виду продукції.

  Металопрофіль з ефектом 3д

  Ціна на профнастил із малюнком вища, ніж на однотонні листи, що пов’язано з особливостями технології принтек. Саме вона дозволила створити гофрований профіль із фотодруком натурального матеріалу (дерева, цегли або каменю). Найважливіше для декоративних даних виробу, що технологія зображення також змогла зробити його об’ємним, тобто максимально реалістичним. На ринку є можливість купити металопрофіль із фотодруком:

  • Натуральне дерево, і вигляд матеріал має такий, як справжня деревина в розрізі. Але за фактом використання метал буде в рази практичнішим, адже він не гниє і коштує дешевше.
  • Цегляної кладки, яка виглядає теж максимально схоже на звичайну цеглу.
  • Камінь у різних варіантах відтінку та зображення.

  Профлист з малюнком і ефектом 3д можна назвати новинкою будівельної сфери, але активно набирає популярності. Він став чудовою альтернативою монотонним колірним рішенням і тим самим розширив вибір кінцевого споживача.

  Подібні товари
  грн