[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 19:00
Наша адреса
Київ, вул. Голосіївська 7 м. Деміївська
Як з нами зв'язатися
0
0

Немає товарів у кошику.

У чому різниця між гідробар’єром та паробар’єром?

Чем отличается гидробарьер от паробарьера

Зміст статті:

Навіщо потрібен шар пари і гідроізоляції?

Для покрівлі будівлі гарантувати стабільний захист від зовнішніх впливів і факторів, дуже важливо подбати про її теплоізоляції і гідроізоляції в часі. Для цього необхідно обладнати покрівельну конструкцію спеціальними плівками, які виконують функції гідро-і пароізоляції. Кінопродукція, представлена на ринку в секції покрівельних плівок, необхідна для забезпечення довготривалого захисту всієї конструкції покрівлі від вологи, пари, конденсату, а саме від їх негативного впливу на деякі шари покрівельного пирога. Одне з найпоширеніших питань домовласників-яка різниця між гідробар’єрним і пароізоляцією?

Експлуатація будь-якого будівельного майданчика пов’язана з постійним контактом будівлі з зовнішнім середовищем. Таким чином, під дахом може з’явитися конденсат, наявність якого в цій частині будівлі дуже небажано.  Саме причиною руйнування дерев’яних конструкцій і найголовніше-несе особливу небезпеку для шару, який відповідає за збереження тепла в будинку. Зовні процеси, які є першопричиною конденсації, не завжди можуть бути видимими. Саме тому в сучасному будівництві прийнято піклуватися про безпеку всіх складових покрівельного торта ще не стадію спорудження самої покрівлі…

Серед найпоширеніших причин, чому може виникнути непотрібний конденсат:

 • Холодне повітря потрапляє в теплу кімнату. Відповідно, не можна буде уникнути конденсації в будь-якому випадку.
 • Невидимі і незначні дефекти покрівлі можуть спричинити просочування вологи у вигляді опадів.

Використання додаткових покрівельних аксесуарів, які включають покрівельні плівки, зменшує ймовірність негативних впливів вологи на утеплення покрівлі і деякі його структурні елементи.

Що таке гідробар’єр?

Гідробар’єр являє собою тонкий плівкий матеріал, який є сильним, а також гарантує захист життєвого простору від проникнення пилу, опадів, сміття. Висока ефективність гідробар’єрного продукту визначається можливістю виходу зайвої вологи, утвореної всередині теплоізоляційного шару. Якісний фільм буде працювати так, що конденсат і Небажана волога не зможе накопичуватися всередині вразливого шару теплоізоляційного матеріалу. Гідробар’єрна плівка укладається поверх крокв. Вибираючи матеріал, варто звернути увагу на такі характеристики:

 • Параметр параедєздатності.
 • Рівень вологостійкості.
 • Щільність.

Серед особливостей монтажу плівок з гідроізоляційними ефектом:

 • Щоб укласти гідроізоляцію плівки, потрібно мати певні знання в області будівництва і мінімальний набір будівельних інструментів. Ви можете визначити лицьову сторону мембрани з маркування виробника. Якщо немає ніяких ознак, то матеріал повинен бути згорнутий, оскільки рулон демонтується.
 • Важливий момент-якщо ви зробите помилку і укладете матеріал з виворітного боку, дочекайтеся неприємностей-жодна з функцій, що ставлять на цей шар не буде виконана.
 • Укладку необхідно проводити, приклеюючи до батога в 10 см. Шви необхідно клеїти, при необхідності використовується герметик.

Що таке пароізоляція?

У чому різниця між гідробар'єрним і пароізоляцією?Паробар’єр властивостями повинна оберігати від впливу вологи і конденсату зсередини будови. Даний вид матеріалу відноситься до нижніх шарів утеплювача. Форма виробу рулонний, може мати різну щільність, а також маркування в залежності від характеристик.

Пароізоляційна плівка не пустили в Паро, конденсація, вологість, повітря, і являє собою щільне полотно, яке використовується в області теплоізоляції покрівлі. Матеріал прокладається під утеплювачем, робиться для того, щоб запобігти проникненню вологи в шар ізоляції.

Не критично важливо, як така мембрана буде кріпитися-далеко або через теплоізоляційний матеріал. Важливо тільки дотримуватися інструкцій, які різні виробники можуть трохи відрізнятися. З основних нюансів фіксації пароізоляційного плівки варто відзначити:

 • Для кріплення плівки потрібно використовувати або будівельний Степлер або оцинковані цвяхи з плоскою капелюхом.
 • Монтаж необхідно проводити в основному, а його розмір визначається за маркування, нанесену безпосередньо на будівельний матеріал.
 • Для того, щоб шви надійно запечатали, використовуйте спеціальну стрічку, часто з клеєм підстави.
 • Шар Пароізоляційна мембрана і утеплювач не повинні вступають в контакт.

У чому відмінність пароізоляції і гідробар’єру?

Основна відмінність між цими двома типами покрівельних плівок полягає в тому, що гідробар’єр має безліч мікроскопічних отворів, завдяки яким пара може виходити і волога, відповідно, не зможе проникнути в шар ізоляції, а пароізоляцію навпаки не пропускає вологу (пару), яка зібрана в приміщенні і захищає утеплювач, тому що якщо утеплювач буде не менше 5% вологи, то він втрачає свої теплові струмопровідні властивості на 50%!!! Інші особливості будови виробів дуже схожі.
Незважаючи на те, що обидва види матеріалу використовуються для захисту будови від накопичення вологи і його руйнівних впливів, варіант пароізоляції використовується перед ізоляційним матеріалом, гідробар’єр-між дахом і утеплювачем. Продумане утеплення і захист ізоляційного шару дозволить зробити не тільки теплу покрівлю, але і зберегти приміщення відмінним мікроклімату і створити максимально комфортні умови для проживання і перебування в будинку.

Багато виробників розмальовувати і розмітити свою продукцію докладно, так що ясно, яка сторона її повинна бути укладена. Це дуже зручно, а головне, після такого детального брифінгу знижується ризик неправильного укладання виробу.

гідробарир і паробар'є відмінності