[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Супердифузійна мембрана JUTA (Юта)

Супердифузійна мембрана
в наявності
Відгуків (1)Відгуків (1)

2,950грн/рулон

Переглянути відео
Кількість
Візуалізатор будинку
Характеристики
Область використання

покрівля

Площа рулону

75 м2

Плотність

115- 135 – 160 г/кв.м.

Розміри

1,5 х 50 м

Стійкість до температур

+ 50, – 40

УФ-стабильность

3 месяца

Відгуки (1)
  • Недостатки: нет

    Ярослав 18.12.2016

    Рекомендую, цена и качество! Менеджер помог с выбором и действительно я очень доволен

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 11 =

Супутні товари

Керамічна черепиця Braas

Керамічна черепиця Braas Рубін 11V

Композитна черепиця Gerard

Композитна черепиця Gerard Diamant

хіт продажів

-19%

Профнастил

Профнастил ПК-20
Опис

Супердифузійна мембрана JUTA (Юта) відноситься до будівельних інноваційним покрівельним плівкам нового покоління. Основна функція вироби – захист від впливу вологи на утеплювач, і в цілому всього підпокрівельного простору. Покрівельні плівки Юта використовуються для скатних покрівель, являють собою паронепроникним матеріал, який має дрібну перфорацію і забезпечує належний рівень захисту дерев’яних матеріалів і утеплювача від впливу вологи.

Мембрана JUTA славиться своїм багаторічним терміном служби, а це не менше 50 років, а відповідно застосування таких матеріалів відмінно впливає на якість експлуатації даху в цілому.

Нерідкі випадки, коли дах несподівано починає протікати і до моменту, коли буде відремонтовано той пошкоджену ділянку, через який просочується вода, покрівельна мембрана Юта забезпечить надійний захист утеплювача від цієї самі вологи. Також використання подібного виробу дозволяє запобігти ситуації, коли негативний вплив надає водяна пара, що утворився в підпокрівельному просторі.

Які переваги має мембрана Юта JUTA

По-перше, завдяки продуманій структурі виріб виконує цілий ряд захисних функцій, що визначає довгий термін служби всієї конструкції даху.

По-друге, легкий монтаж і зручність укладання плівки дозволяє скоротити час на виконання робіт, пов’язаних з її монтажем.

По-третє, форма товару у вигляді рулону спрощує поводження з ним і робимо монтаж швидким і максимально комфортним.

Купити супердифузійну мембрану Юта в Києві

Якщо ви в пошуку кращої ціни на покрівельні плівки Юта, тоді зверніться в «С-Кровля». У нас завдяки широкому асортименту тривалий час зберігаються досить демократичні ціни на весь перелік покрівельної продукції. Щоб дізнатися точну ціну на мембрану Юта, зателефонуйте менеджеру, і він вам озвучить всі актуальні ціни.

Облаштовуючи власний дах, не забувайте, що використання сучасних матеріалів посприяє найбільш тривалого терміну служби всієї конструкції, мінімізує будь-які ризики пов’язані з пошкодженням покрівельного полотна і збереже в початковому вигляді і функціональному стані всі верстви покрівельного пирога.

Щоб уникнути ризику пошкодження даху, утеплювача або крокв, використовуйте такі якісні супердіффузінние плівки, як Юта.

Подібні товари
грн