[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Гідробар’єр Silver 90

Гідробар'єр Паробар'єр
в наявності

499грн/рулон

Переглянути відео
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Плотність

90г/м2

Площа рулону

75 м2

Стійкість до температур

-40 +50

Розміри

1,5 х 50 м

Область використання

Утеплені скатні покрівлі

УФ-стабильность

10 днів

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1 × чотири =

  Супутні товари

  Керамічна черепиця Braas

  Керамічна черепиця Braas Рубін 11V

  Композитна черепиця Gerard

  Композитна черепиця Gerard Diamant

  хіт продажів

  -19%

  Профнастил

  Профнастил ПК-20
  Опис

  Гідробар’єр Сільвер – це один з варіантів водонепроникною захисної плівки, широко застосовується в будівництві покрівельних конструкцій. Покрівельна плівка Silver забезпечує надійний захисний шар з зовнішньої сторони скатних і плоских покрівель. Цей вид покрівельних плівок не відноситься до категорії армованих, але відрізняється щільністю 85 г / кв.м., А що стосується розміру рулону, у вигляді якого вона проводиться, то його параметри складають 50 м по довжині і 1,5 м по ширині. Як показала практика, навіть такої невеликої товщини, як 0,5 мм цілком достатньо для того, щоб підпокрівельний простір було належним чином захищено від опадів – снігу і дощу, а також від проникнення пилу або різного сміття.

  Гідробар’єр Silver може використовуватися в самих різних умовах і для облаштування різних типів будівель, не важливо – нова це споруда або стара. Найактивніше використовується така продукція в будівництві приватних будинків, дачних котеджів, промислових і комерційних об’єктів.

  Чому гидробарьер Сільвер користується попитом?

  По-перше, ця мембрана здатна зберігати всі свої властивості незважаючи на вплив палючого сонця. Відомо, що ультрафіолетові промені здатні завдати шкоди навіть самим міцним і надійним матеріалами, але в даному випадку виріб надійно захищене від подібного згубного впливу.

  По-друге, спостерігається висока стійкість до зміни температурного режиму, при цьому структура і властивості залишаються абсолютно незмінними. Завдяки цьому факту можна з повною впевненістю віднести гідробар’єрних плівку Сільвер до сегменту універсальних покрівельних плівок, що захищають від вологи.

  По-третє, використання даного типу плівки можливо також і для неутеплених дахів, тобто для покрівельних конструкцій нежитлових будівельних об’єктів. Завдяки такій широкій області використання попит на плівку типу Сільвер цілком виправданий.

  Де купити гідробар’єр Silver (Сільвер)

  Компанія «С-Кровля» пропонує купити гідробар’єр Сільвер за кращою в Києві ціною. Так ви зможете в одному магазині придбати абсолютно всі матеріали, які будуть необхідні в ході будівництва даху. Маючи відмінні експлуатаційні характеристики, плівка Сільвер буде служити довго і надійно. Грамотний монтаж передбачає кілька обов’язкових умов для того, щоб використовуваний матеріал виконував поставлені завдання. Тому абсолютно не допускається провисання плівки Сільвер між кроквами, адже тоді все властивості вироби будуть втрачені. Також важливо подбати про вентиляційних зазорах. Але якщо вашій дахом будуть займатися професіонали, вони обов’язково врахують всі перераховані і інші, не менш важливі вимоги до укладання покрівельної плівки даного типу.

  Подібні товари
  грн