[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Паробар’єр армований 90

Гідробар'єр Паробар'єр
в наявності

545грн/рулон

Переглянути відео
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Плотність

90г/м2

Площа рулону

75 м2

Розміри

1,5 х 50 м

Область використання

покрівля

УФ-стабильность

1 місяць

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  пять × один =

  Супутні товари

  Керамічна черепиця Braas

  Керамічна черепиця Braas Рубін 11V

  Композитна черепиця Gerard

  Композитна черепиця Gerard Diamant

  хіт продажів

  -19%

  Профнастил

  Профнастил ПК-20
  Опис

  Паробар’єр армований відноситься до категорії покрівельних плівок, основне призначення яких – це забезпечення високих пароізоляційних показників покрівлі. Армований паробар’єр являє собою спеціальну плівку, яка має дрібну перфорацію і армовану основу. Цей матеріал повинен забезпечувати захист від конденсату і його освіти, а також від попадання вологи і пари на шар утеплювача і всередину нього.

  Серед основних характеристик пароізоляційній армованої плівки:

  Висока стійкість до ультрафіолету, що означає можливість використання матеріалу в будь-яких умовах, незалежно від активності сонця.

  Відмінні антикорозійні властивості, що говорить про продуману структуру.
  Високий рівень захисту від появи конденсату всередині покрівельного пирога.
  Збереження теплоізоляційних властивостей покрівельної конструкції.

  Відмінна повітропроникність шару пароізоляції.

  Де купити паробар’єр армований

  У Києві купити паробар’єр армований пропонує компанія «С-Кровля», у нас цей вид покрівельних плівок представлений кращими зразками, які характеризуються, як довговічні, надійні і ефективні.

  Кріплення покрівельної плівки з армованої основою виконується в будь-якому напрямку, як в горизонтальному, так і у вертикальному, але важливим і обов’язковим є умова – укладання його тільки з внутрішньої сторони шару утеплювача. Використання якісних скоб і цвяхів дозволить надійно закріпити плівку і уникнути її пошкодження. Також необхідно буде подбати і про місця стику, для чого відмінно підійде двостороння липка стрічка. Таким чином, виконуючи грамотну укладання армованої пароізоляційної плівки, ви зможете гарантувати тривале збереження пароізоляційних властивостей вироби.

  У складі паробарьера є кілька шарів, кожен з яких функціональний і незамінний для досягнення найкращих властивостей пароізоляції. Так, ніяким випаровуванням і вологи не вдасться завдати шкоди жодному з шарів покрівельного пирога, а дах буде довгі роки радувати домовласника своєю надійністю і не тільки відмінними захисними функціями, але і теплоізоляційними. У будь-якому випадку, використання спеціальних покрівельних плівок вже давно стало незамінним і сьогодні при купівлі матеріалів для покрівлі даху покупці в тому числі цікавляться і тим, яким же видом покрівельних плівок варто скористатися для забезпечення пароізоляції даху.

  Подібні товари
  грн