[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Профнастил Арселор

Профнастил
в наявності

289грн2

Переглянути відео
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Тип покриття

поліестер, матполіестер

Товщина

0,5

Ширина

залежить від профіля

Оцинковка

225 гр/м2

Довжина

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Терміни

1-3 дні

Форма профнастила

ПК-20, ПК-35, ПС-10, ПС-15, ПС-20, ПС-8

Країна виробник

Німеччина (ArcelorMittal)

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  десять + 16 =

  Супутні товари

  -5%

  Новинка

  Покрівельні планки

  Саморізи

  хіт продажів

  -11%

  Покрівельні планки

  Планка для огорожі П

  -27%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Паробар’єр Silver 90

  Сітка для огорожі 3D

  Хвіртки з зварної сітки
  Опис

  Профнастил Арселор – класичний варіант того, яким має бути якісний металопрофіль. У Києві кожен продавець має продукцію із сировини відомого німецького концерну Arcelormittal. Це репутація та статус, про який відомо не лише профбудівникам та забудовникам, а й навіть простим домовласникам. Як і металева черепиця з німецької сировини має особливий статус на ринку, так і металопрофіль арселор славиться безкомпромісною якістю та довгою службою.

  У чому секрет довговічності?

  Профнастил за своєю структурою та складом можна вважати досить простим виробом із мінімальною кількістю складових. Але його практичність, витривалість та надійність – це результат поєднання:

  • вдалої геометрії профілю,
  • продуманої багатошарової структури,
  • міцної сировини з добрим вмістом захисних речовин.

  З такими технічними можливостями профнастил служить довго і протягом багатьох років виконує поставлені завдання та свої функції.

  Переваги експлуатації

  Купити профнастил арселор можна з певним набором характеристик, офіційною гарантією та маркуванням листів. Гарантія від виробника та маркування – це безперечно переваги продукції, адже вони:

  Дозволяють перевірити оригінальність товару та його фактичні характеристики, тому що в маркуванні найчастіше вказана основна інформація щодо металу, його товщини та захисту.
  Дають розуміння, на який термін служби можна розраховувати без необхідності проведення ремонту та додаткових витрат на це.

  Також серед плюсів продукції з німецької сталі продавці відзначають легкість монтажу, що стало можливим завдяки:

  • продуманої форми листів,
  • ідеального профілю,
  • малій вазі металу,
  • оптимальним розмірам.

  Щоб отримати якісний профнастил арселор ретельно стежить за ходом виробництва, складом металу та роботою обладнання. У цьому ланцюжку не повинно бути недоліків, тому на виході вдається виробляти продукцію з високим рівнем якісних показників. Так, ціна на профнастил Arcelormittal вища, ніж деякі аналоги з металу інших комбінатів. Але це цілком виправдано, адже домовласник зможе отримати довговічний та витривалий матеріал та експлуатувати його довгі роки.

  Які види профнастилів бувають?

  Зі сталі німецького походження виготовляють всі види металопрофілю, а відомо, що це будівельний матеріал з великим різновидом марок і видів. Ви зможете купити металопрофіль Арселор для:

  • стін та фасадів,
  • дахів та несучих конструкцій,
  • огорожі та навіси.

  Марки продукції вказані з урахуванням того, що покупець відразу розумітиме стіновий це вид, або покрівельний. Також у марці вказується висота профілю, одного з важливих параметрів, що відповідають за жорсткість листів. Жорсткість досягається комбінацією особливої геометрії листів та товщини тонколистового металу. Витривалість по відношенню до механічних навантажень та впливів обумовлена саме ребрами жорсткості, що має профнастил.

  Подібні товари
  грн