[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 19:00
Наша адреса
Київ, вул. Голосіївська 7 м. Деміївська
Як з нами зв'язатися
0
0

Немає товарів у кошику.

Паробар'єр

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Незамінна складова при утепленні даху – паробар’єр.

Паробар’єр – це плівка для покрівлі, яка допомагає в забезпеченні багаторічної захисту всіх верств конструкції від попадання вологи і особливо конденсату в шар утеплювача. Це один з найбільш часто використовуваних в покрівельному будівництві видів покрівельних плівок, який давно став просто незамінним і гарантує кращу і більш тривалу службу даху.

Плівка з пароізоляційними властивостями являє собою структуру з трьох шарів, основа якого виконана з армуючої сітки, а по обидва боки розташовані поліетиленові складові. Буває правда і такий вид плівок, який не має армуючої основи. З першого погляду це простий аксесуар, але він має цілий ряд переваг:

Де застосовується пароізоляція

Цей різновид рулонної мембрани має своїм основним призначенням захист теплоізоляції від зволоження. Відомо, яким чином волога і конденсат впливають на теплоізоляцію. Якщо це мінеральна або кам’яна вата, вона може наситити вологи і стати абсолютно марною – миттєво втрачаються всі її корисні властивості і перестає виконуватися необхідна теплоізоляція конструкції.

Ви можете купити паробар’єр, щоб забезпечити необхідну пароізоляцію конструкції:

З огляду на, що пароізоляційні мембрани не можуть повністю запобігти проникненню пари і вологи, вони завжди використовуються в парі з гідробар’єром. Щоб волога і пара не накопичувалися в утеплювачі з часом, потрібно також використовувати гідроізоляцію, тоді волога, що проникла через пароізоляцію, буде виводитися за межі конструкції.

Яка ціна на пароізоляцію в Києві?

З огляду на чималі витрати на всі покрівельні матеріали, практично кожен домовласник намагається знайти найбільш вигідні ціни на необхідні товари. Так, і ціна на паробар’єр в Києві може бути абсолютно різною навіть за умови, що продукція ідентична. Вартість пароізоляційних плівок залежить від:

Чим відрізняється пароізоляція від гідроізоляції?

Головною відмінною рисою даного виду від інших гідроізоляційних матеріалів є те, що паробар’єр захищає від пара, а не від води.

Для пароізоляційних мембран не вказується такий показник, як водонепроникність, адже це опір, який чиниться проникненню води, а пароізоляція не береться такому тиску.

Перш, ніж замовити паробар’єр, потрібно розуміти, що в Києві він представлений різними виробниками і може відрізнятися своїми характеристиками служби. Найважливішим критерієм вибору є паропроникність. Вона означає здатність матеріалу пропускати пар в певній кількості на 1 метр квадратний за добу. Основне призначення буде виконуватися тим краще, чим нижче показник паропроникності. До речі, звичайні плівки істотно поступаються армованим, а ще більше пароізоляційним.

Щоб вдало купити цей матеріал в Києві, компанія «С-Кровля» радить звернути вашу увагу на:

Вартість паробарьера також залежить від розмірів рулону, адже саме в цій формі продається даний покрівельний матеріал. Щоб розрахувати, скільки потрібно придбати рулонів, порахуйте площа даху. Більшість виробників пропонують продукцію в рулонах, які мають ширину 1,5 м, а довжина може варіюватися від 30 до 50 м.

У кого купити паробар’єр за найкращою ціною

Тепер ви знаєте, на які основні характеристики продукції слід звернути увагу при виборі, щоб її термін служби був довгим, а сама експлуатація надійної. Компанія «С-Покрівля» пропонує продукцію з оптимальними параметрами і терміном служби і вартість якої повністю відповідає рівню показників.

Щоб захистити утеплювач і внутрішні конструкції даху від конденсату, необхідна пароізоляційна плівка. Кращим бар’єром між утворився конденсатом і елементами покрівлі стає мембрана з пароізоляційним ефектом. Цей захист застосовується переважно в покрівельному будівництві, але доречним може бути її використання і для стін, підлоги, балконів.

До чого призводить ігнорування забезпечення грамотної пароізоляції?

  1. По-перше, відсутність або погана пароізоляція може стати причиною утворення грибка і навіть цвілі на стелях, а вивести цю капость зовсім непросто.
  2. По-друге, якщо пара проникає в шар теплоізоляції і в ньому з часом накопичується надмірна кількість конденсату, властивості утеплювача відразу погіршуються, а експлуатація самої конструкції в подальшому може принести неприємні сюрпризи.
  3. По-третє, через ігнорування такого шару в будинку не вдасться створити бажаний комфорт і затишок, а також підтримувати оптимальним існуючий мікроклімат.

Купити плівки для покрівлі ви можете в бажаному ціновому діапазоні у компанії «С-Кровля». Ми допоможемо підібрати продукцію з потрібними параметрами, щоб експлуатація вироби принесла тільки позитивні враження. Дізнатися більше інформації про мембранах і про характеристики продукції різних виробників ви можете, зателефонувавши за вказаними на нашому сайті телефонами.