[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Утеплювач Isover Скатна Покрівля

Утеплювач ISOVER
в наявності

37грн2

Переглянути відео
Кількість
Візуалізатор будинку
Характеристики
Довжина

1170 мм

Ширина

610 мм

Товщина

50/100 мм

Площа рулону

14,27/7,14 м.кв.

Форма

в плитах

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  пять + пять =

  Супутні товари

  Керамічна черепиця Braas

  Керамічна черепиця Braas Рубін 13V

  Бітумна черепиця IKO

  Бітумна черепиця Cambridge Xtreme

  -26%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Гідробар’єр Silver 90
  Опис

  Isover Скатна Покрівля – це один з найбільш затребуваних теплоізоляційних матеріалів, використовуваних переважно в облаштуванні скатних покрівель. Утеплювач Isover Скатна Покрівля виготовлений з штапельного скловолокна, а основа його – це кварцовий пісок. Мінвата Isover Скатна Покрівля відрізняється дуже тонкими скловолокна в порівнянні з іншими видами утеплювачів, тому показники теплопровідності у цій продукції на порядок краще. Незважаючи на такі істотні поліпшення показників ціна на таку теплоізоляцію цілком прийнятна для більшості домовласників.

  Чому варто купити утеплювач Isover Скатна Покрівля

  Причин для того, щоб ви вибрали саме цей варіант теплоізоляційного матеріалу більш ніж достатньо і самі поважні з них – це:

  Волокна мінеральної вати відрізняються унікальною структурою, тому створюються сприятливі умови для акустичної ізоляції за допомогою застосування такого матеріалу. Таким чином ви не тільки утеплюєте конструкцію, але і зможете добитися відмінних звукоізоляційних її властивостей. Рівень гучності буде знижений, незалежно від того, яке покриття для покрівлі ви вибрали.

  Збереження розмірів і еластичність матеріалу дозволяє листам теплоізоляції зберігати свої експлуатаційні властивості, до того ж виключається ймовірність деформації на протязі тривалого терміну служби.

  Матеріал підходить для використання в будь-яких умовах клімату, що істотно полегшує вибір для більшості покупців, адже матеріал, по суті, вважається універсальним.

  Високий рівень вологостійкості говорить про додатковий захист вироби від згубних впливів зовнішніх факторів.

  Займаючи мінімум місця в стислому стані легко транспортується і зберігається, а при розтині запакованого виробу, воно відновлюється до зазначених виробником розмірів.

  Компанія «С-Кровля» пропонує вам цей високоякісний утеплювач Ізовер Скатна Покрівля за найдоступнішою ціною в Києві. Незважаючи на компактний вигляд упаковки вона містить цілих 20 листів, загальна площа яких становить близько 14 м.кв. Завдяки точності зазначених виробником даних, ви зможете з максимальною точністю підрахувати, скільки упаковок вам потрібно буде придбати.

  Мінавата Изовер Скатний покрівля стане ідеальним рішенням завдання теплоізоляції горищних приміщень, скатних дахів, мансардних конструкцій, а також міжповерхових перекриттів.

  Подібні товари
  грн