[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Утеплювач ISOVER CLASSIC ЕКО

Утеплювач ISOVER
в наявності
Відгуків (1)Відгуків (1)

490грн/рулон

Переглянути відео
Кількість
Візуалізатор будинку
Характеристики
Виробник

Isover

Країна

Росія

Товщина

50 мм

Склад

Мінеральна вата (Скловолокно)

Площа упаковки

20

Розміри

1220Х8200Х2

Теплопровідність

0,042 Вт/(м*К)

Плотність кг/м3

10

Відгуки (1)
  • Достоинства: цена, качество

    Иван 11.09.2014

    Доволен этой компаний

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 3 =

Супутні товари

Керамічна черепиця Braas

Керамічна черепиця Braas Рубін 13V

Бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця Cambridge Xtreme

-26%

Гідробар'єр Паробар'єр

Гідробар’єр Silver 90
Опис

Утеплювач ISOVER CLASSIC ЕКОIsover Класик Еко – сучасний і універсальний утеплювач, який виробляється зі скловолокна і є одним з найбільш затребуваних варіантів теплоізоляційних матеріалів в будівництві. Одна з основних областей використання даного будматеріалу – це облаштування скатних дахів. Для матеріалу характерний цілий ряд відмінних характеристик, що зробило його таким затребуваним серед покупців. До цих характеристик слід віднести:

Негорючість. А це означає ваша конструкція буде захищена від раптового спалаху, а такі матеріали, як утеплювач Isover Класик Еко, будуть тільки сприяти високому рівню пожежної безпеки конструкції.

Ефективна теплозахист. Маючи коефіцієнт теплопровідності в 0,041 Вт / м * К, виріб забезпечує відмінні теплоізоляційні властивості і дозволяє довгі роки зберігати тепло всередині будівлі, тим самим впливаючи на комфорт перебування і проживання в ньому.
Екологічний склад. Ви можете не турбуватися про те, що матеріал виготовлений із застосуванням шкідливих речовин, які можуть чинити негативний вплив на навколишнє середовище і забруднювати її. У виробництві використовується екологічно чиста сировина, що дозволяє досягти якісно складу скловати Ісовер.

Легкість і еластичність. Завдяки легкій вазі і властивості еластичності, з таким утеплювачем дуже зручно працювати в ході монтажу. Завдяки зручності поводження з матеріалом весь монтажний процес проходить в найшвидші терміни.

Де купити утеплювач Isover Класик Еко в Києві

Скловата Isover Класик Еко має досить тривалий термін служби, тому її вибір завжди виправданий і практично ніколи покупці не шкодують про нього. Купити утеплювач Isover Класик Еко в Києві пропонує «С-Кровля» – компанія, яка продає тільки високоякісні будівельні матеріали для покрівлі дахів.

Запатентована технологія волокнообразования робить можливим застосуванням даного теплоізоляційного матеріалу в різних будівельних сферах, тому скловата Isover Класик Еко буде незамінною при необхідності утеплення:

Покрівлі (горищних приміщень).
Міжповерхових перекриттів.
Стінових перегородок.
Підлог.

Якщо ви ознайомилися з основною інформацією про теплоізоляції Ісовер Класик Еко і її технічними характеристиками, але у вас все одно залишилися питання, телефонуйте за вказаними на нашому сайті телефонами, щоб отримати додаткову консультацію.

Подібні товари
грн