[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Утеплювач Isover Штукатурний Фасад

Утеплювач ISOVER
в наявності

2

Переглянути відео
Візуалізатор будинку
Характеристики
Довжина

1200 мм

Ширина

600 мм

Товщина

50/100/150 мм

Площа рулону

5,76/2,16/1,44 м.кв.

Форма

в плитах

Показник теплопровідності

не більше 0,039 Вт/(м·К)

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  3 × 5 =

  Супутні товари

  Керамічна черепиця Braas

  Керамічна черепиця Braas Рубін 13V

  Бітумна черепиця IKO

  Бітумна черепиця Cambridge Xtreme

  -26%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Гідробар’єр Silver 90
  Опис

  Isover Штукатурний Фасад – це утеплювач, основу якого складає скловолокно, а сферою застосування є теплоізоляція фасадів з подальшим облицюванням штукатуркою. Утеплювач Isover Штукатурний Фасад має невелику вагу листів, відрізняється оптимальними розмірами, що сприяє зручності монтажу, а також характеризується, як хімічно інертний матеріал з високим рівнем стійкості до кислотно-лужного середовища. З огляду на, які жорсткі вимоги можуть висуватися до утеплювача, використовуваному для теплоізоляції фасадів, цей вид теплоізоляції ідеальним чином підходить через високу механічну міцність.

  Основні причини купити утеплювач Isover Штукатурний Фасад

   

  • Матеріал має оптимальний габаритні розміри листів, а також відрізняється легкістю. Це означає що монтаж теплоізоляційного матеріалу може значно прискоритися. Також потрібно відзначити користь гнучкості і оптимальних розмірів, що також позначається на зручності монтажу.Маючи таку властивість, як високий показник паропроникності, утеплювач гарантує, що волога з фасадів будівлі випарується без будь-яких наслідків для фасадних матеріалів.

   Виріб відноситься до негорючих, тому допомагає поліпшити пожежобезпечність будови і мінімізувати ризик загоряння при контакті з вогнем.

   Використовуючи високоякісні теплоізоляційні матеріали для утеплення фасадів, ви зможете досягти ефективності роботи опалювальних систем, адже утеплювач Ізовер Штукатурний Фасад має низький коефіцієнт теплопровідності.

   Істотне поліпшення звукоізоляції будови, завдяки чому шум не проникає через стіни всередину приміщення.

   Згідно з даними виробника і практику застосування виробу, термін служби його складає близько 50 років, при цьому протягом всього терміну експлуатаційні властивості зберігаються.

   Склад вироби екологічно безпечний і нешкідливий, що говорити про виготовлення його з виключно натуральних складових – води, піску, вапняку.

   Компанія «С-Кровля» пропонує найнижчу ціну на утеплювач Isover Штукатурний Фасад, завдяки чому ви можете заощадити. Подбайте про утеплення фасаду ще не етапі проектування будинку і планування закупівель будівельних матеріалів, щоб в майбутньому насолоджуватися комфортним перебуванням в житло і мати можливість економити на оплаті комунальних платежів.

  Подібні товари
  грн