[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Сітка для спортивних майданчиків

Сітка для огорожі 3D
в наявності
Відгуків (1)Відгуків (1)

430грн/шт.

Кількість
Візуалізатор будинку
Характеристики
Висота секції
Ширина секції
Розмір вічок

200 х 50 мм

Кількість ребер жорсткості

2/3/4

Довжина стовпа

1500 мм, 2000 мм, 2500 мм, 3000 мм

Кількість фіксаторів

2-4 шт.

Діаметр прутів

3.4, 4, 4.5, 5

Відгуки (1)
  • Любомир 15.07.2016

    Спасибо скровля что помогли качественно облагородить спорт стадион! Доставка в сроки, цена низкая, качество отличное

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 17 =

Опис

Сітка для спортивних майданчиків – відмінна можливість захистити стадіон, тенісний корт або будь-яку іншу спортивну площадку. Сьогодні на заміну сітці рабиці прийшла зварна сітка, яка не тільки більше підходить для огородження площадок спортивного характеру, але і відрізняється кращими технічними характеристиками, які дозволяють домогтися тих показників, завдяки яким матеріал зможе витримати найсильніші удари м’яча або іншого спортивного інвентарю під час проведення змагань , тренувань і т.п.

Сітка для спортивних майданчиків в Києві

foto-setka-6

Компанія С-Кровля пропонує найякіснішу сталеву сітку, товщина прутів якої становить 4-6 мм, що гарантує найкращу якість експлуатації даного будівельного матеріалу. Актуальність використання сітки в якості захисного матеріалу на майданчиках, де займаються спортом, сьогодні стала ще більшою. Це пов’язано з тим, на скільки активно на сьогоднішній день молоді люди займаються спортом і ведуть здоровий і активний спосіб життя. Кількість спортивних майданчиків зростає по всій країні, тому затребуваність даного матеріалу цілком виправдана.

На сайті нашої компанії Ви зможете придбати не тільки сітку, але і весь необхідний набір комплектуючих для зведення огорожі на території спортивного майданчика – як професійної, так і любительського.

За допомогою сітки для спортивних майданчиків вдається:

  • сетка1Убезпечити тих людей, які знаходяться за межами майданчика, від можливого попадання м’яча.
    Гарантувати безпеку для спортсменів, які знаходяться на території майданчика.
    Закривати майданчик під ключ на той період часу, під час якого не проводяться будь-які спортивні події або заняття.

Паркан для спортивного майданчика облаштовується з урахуванням особливостей конкретної території, особливо важливо, яким видом спорту займаються на конкретного майданчика, адже від цього залежить на скільки міцним і високим має бути огорожа. Як правило, майданчики для гри в ті види спорту, в яких задіяний м’яч, вимагають більшої міцності від конструкції ніж майданчики для заняття атлетикою або гри в теніс. Саме удари м’ячів вважаються найнебезпечнішою навантаженням, яку повинна витримувати сітка.

Купити огорожу для спортивного майданчика в Києві і в будь-якій точці України можна на сайті компанії С-Кровля. Телефонуйте за вказаними телефонами, щоб дізнатися більше про те, яка саме сітка підійде для ваших вимог.

На сьогоднішній день все більше і більше людей вибирають спорт і починають вести здоровий спосіб життя. У зв’язку з цим щодня в нашій країні з’являється все більше спортмайданчиків, а, отже, потрібна спеціальна сітка для огорожі спортивних майданчиків.

Для цих цілей відмінно підійде зварна металева секція 3D забору, що прийшла на зміну рабице, оскільки має набагато кращими експлуатаційними характеристиками. З її допомогою можна облаштувати досить високий паркан для будь-якої тренувальної площі.

За допомогою спортивної загороджувальної сітки можна вирішити такі завдання:

створити безпечний простір для людей, що знаходяться на майданчику;
убезпечити для перехожих прилягає простір;
замкнути спортмайданчик на час, коли вона не використовується.

Сітка для спортивних майданчиків встановлюється з урахуванням різних факторів, таких як площа території і вид спорту, яким там займаються. Ці параметри будуть впливати на висоту і ступінь міцності огорожі.

Іноді цього матеріалу є і інше застосування, його використовують як сітку для огорожі будівельних майданчиків.

Придбати якісне огорожу і всі аксесуари, необхідні для його установки, можна в нашому інтернет-магазині, зателефонувавши за вказаними телефонами.

 

Подібні товари
грн