[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Металочерепиця Бровари

Металочерепиця
в наявності

175грн2

Переглянути відео
Оберіть колір
металочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметалочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметаллочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020
металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей черная темная рал 9005металлочерепица монтеррей черная темная рал 9005
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Колір

матовий / глянцевий

Вага 1 м2

от 4 кг

Терміни

1-2 дні

Довжина листа

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Форма металочерепиці

Альпіна (Преміум), Валенсія, Максима, Монтерей, Яспіс

Кількість цинку

100 гр/м2, 140 гр/м2, 225 гр/м2, 275 гр/м2

Маркування

нема

Метал

Італія, Бельгія, Корея, Німеччина, Україна, Фінляндія

Ширина листа

залежить від форми

Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  тринадцять − девять =

  Супутні товари

  Покрівельні планки

  Ковпак на димохід

  -12%

  хіт продажів

  Новинка

  Покрівельні планки

  Фарба для металочерепиці

  Новинка

  -28%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Гідробар’єр STROTEX 110

  Новинка

  Покрівельні планки

  Стрічка під коник

  Покрівельні планки

  Підкова

  Водостічні системи Bryza

  Воронка Bryza

  Покрівельні планки

  Карнизна планка

  Супердифузійна мембрана

  Супердифузійна мембрана Dachowa
  Опис

  Особливості металочерепиці

  Вибираючи матеріал для покрівлі багато покупців цікавляться структурою і особливостями виготовлення такого матеріалу. Що повинен знати домовласник про металочерепицю, так це:

  • Її основа – це тонколистова сталь. Вона повинна мати мінімум домішок для того, щоб гарантувати міцність і надійність. Чим якісніше підставу матеріалу, тим бездоганні буде його форма, адже профіліровочниє верстати можуть забезпечити ідеальну геометрію листів тільки за умови прокатки високоякісних сталевих листів.
  • Захисні шари – це оцинковка і полімерний шар. Їхнє завдання продовжити термін служби стали, яка під впливом різних зовнішніх впливів може втрачати свій вигляд і цілісність. Чим вище ступінь захищеності металочерепиці, тим тривалішим може бути термін її експлуатації.

  Який термін служби металочерепиці

   металочерепиця Альпіна преміум коричнева Можливий термін експлуатації покрівельного покриття залежить від різних факторів.

  1. По-перше, важливо, в якому регіоні і за яких умов буде експлуатуватися металочерепиця. У більш суворих умовах рекомендується використовувати найміцнішу металочерепицю.
  2. По-друге, якість самого покрівельного матеріалу, в тому числі і всіх його складових, дозволяє розраховувати на металочерепиця графітова купити в києві певний термін бездоганної служби покрівельної конструкції. Також важливий фактор – якість укладання листів матеріалу. Чим краще працюють монтажники, тим більш тривалою буде служба вашої даху.
  3. По-третє, гарантійні зобов’язання виробника можуть бути дійсні протягом різного терміну. ​​

  Купити металочерепицю в Броварах

  Компанія «С-Кровля» рекомендує купити металочерепицю в Броварах за доступними цінами на нашому сайті. Ми працюємо з продукцією кращих виробників і в нашому асортименті представлена ​​продукція різних сегментів – від елітного якості до бюджетних рішень.

  Щоб уникнути труднощів вибору або забезпечити правильний підхід до вибору окремих параметрів матеріалу, варто скористатися порадами наших фахівців. Ми рекомендуємо:

  • Ознайомитися з усіма технічними параметрами матеріалу, щоб оцінити доцільність його застосування в конкретних умовах.
  • Оцінити репутацію окремого виробника і конкретного продукту, який він пропонує.
  • Перевірити оригінальність продукції, яку пропонують численні компанії-продавці, за допомогою маркування та технічної документації.
  • Уникати надмірно підозрілих пропозицій – наприклад, дуже низьких цін.

  Виходячи з багаторічного досвіду продажу металочерепиці, ми впевнені, що за допомогою професійного продавця покупець завжди зупиняє свій вибір на найбільш прийнятному варіанті покрівельної продукції. Якщо ви бажаєте купити металочерепицю в Броварах, але не знаєте, яка ціна вважається доступною, порівняйте цінові пропозиції кількох магазинів. Металочерепиця Бровари – так можна шукати бажаний варіант покриття в своєму місті. Приділіть достатньо уваги вибору не тільки параметрів, але і зовнішніх даних – форми профілю і відтінку, адже візуальна складова знаходиться не на останньому місці при облаштуванні покрівельної конструкції.

  Подібні товари
  грн