[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Металочерепиця Rannila

Металочерепиця
в наявності

195грн2

Переглянути відео
Оберіть колір
металлочерепица монтеррей гнилая вишня рал 3005металлочерепица монтеррей гнилая вишня рал 3005металлочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020
металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей черная темная рал 9005металлочерепица монтеррей черная темная рал 9005
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Колір

матовий / глянцевий

Вага 1 м2

от 4 кг

Терміни

1-2 дні

Довжина листа

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Форма металочерепиці

Монтерей

Кількість цинку

100 гр/м2, 140 гр/м2, 225 гр/м2, 275 гр/м2

Маркування

є

Ширина листа

1195-1105

Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Країна виробник

Італія(Arvedi), Китай(Optima Steel), Німеччина (ArcelorMittal), Польща (ArcelorMittal), Словакія ( U.S. Steel Košice), Фінляндія (SSAB)

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  два × 3 =

  Супутні товари

  Покрівельні планки

  Ковпак на димохід

  -12%

  хіт продажів

  Новинка

  Покрівельні планки

  Фарба для металочерепиці

  Новинка

  -28%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Гідробар’єр STROTEX 110

  Новинка

  Покрівельні планки

  Стрічка під коник

  Покрівельні планки

  Підкова

  Водостічні системи Bryza

  Воронка Bryza

  Покрівельні планки

  Карнизна планка

  Супердифузійна мембрана

  Супердифузійна мембрана Dachowa
  Опис

  Металочерепиця Rannila – покрівельне покриття бездоганної якості від компанії зі світовим ім’ям та репутацією Рууккі. Як і всі товари, вироблені даною компанією, металочерепиця Ранніла служить довго і не потребує ремонту чи догляду. Її зовнішній вигляд аналогічний всім відомій хвилі Монтеррей, від цього популярність продукції дуже висока серед простих домовласників. Адже це:

  • найпоширеніша та звична геометрія хвилі,
  • високий рівень служби та тривала експлуатація,
  • якість, підтверджена як брендом, а й документально.

  У чому унікальність матеріалу

  Металочерепиця Ранніла виготовлена ​​з міцної сталі товщиною 0,45-0,5 мм і відома своїми якісними захисними складовими, які роблять можливою:

  • впевнену та тривалу експлуатацію покрівельної конструкції,
  • надійний захист від опадів та наслідків їх впливу,
  • багаторічну безпеку зовнішнього вигляду даху.

  Купити металочерепицю Ранніла в Києві пропонують багато компаній, але у «С-Кровля» ви знайдете найвигідніші цінові пропозиції щодо даного товару. Ми впевнені, що покупка такого покрівельного покриття повністю виправдає очікування домовласника і компенсують всі витрати на будівництво і матеріали.

  Який захист має металочерепиця Ранніла?

  Ціна на металочерепицю Rannila не може бути низькою, адже матеріал має у своєму складі такі захисні шари:

  1. Цинковий. Багатьом відомо, що саме цинковий захист може гарантувати виробу відсутність руйнівних процесів, наприклад, іржа і корозія не страшна матеріалу, який захищений цинком у кількості не менше 225 г/м.кв. Саме в такій кількості цинкового захисту представлена ​​металочерепиця Rannila на ринку, і це одна з її основних переваг перед іншими матеріалами.
  2. Полімерні. Полімер необхідний у складі металевої черепиці не тільки для покращення захисних властивостей, але й для забезпечення зовнішнього вигляду необхідних характеристик. Матовий поліестер, який прийнято вважати одним з найкращих варіантів для продукції, допомагає у покращенні міцності листа, також дозволяє уникати негативного впливу сонця. А головне – робить вигляд металочерепиці привабливим, сучасним, а відтінок насиченим та яскравим.

  Яка ціна на металочерепицю Ранніла

  Враховуючи те, що металочерепиця раннила є продуктом відомої компанії Рууккі, деякі покупці можуть побоятися, що ця продукція дуже дорога. Але якщо ви ознайомитеся з пропозиціями ринку та компанії «С-Кровля», то помітите, що купити металочерепицю Rannila з гідними експлуатаційними характеристиками можна за цілком прийнятною вартістю. Не забувайте, що ви можете індивідуально підібрати параметри:

  • товщини сталі,
  • оцинковування,
  • полімер.

  Кожен параметр при тому чи іншому значенні впливає і на формування вартості, тому кожен домовласник може підібрати відповідно до своїх фінансових можливостей відповідний товар.

  Подібні товари
  грн