[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Карнизна планка

Покрівельні планки
в наявності

285грн/шт.

Переглянути відео
Кількість
Візуалізатор будинку
Характеристики
Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Країна виробник

Італія(Arvedi), Бельгія(ArcelorMittal), Китай(Optima Steel), Корея(Dongbu Steel), Німеччина (ArcelorMittal), Словакія ( U.S. Steel Košice), Україна(Модуль)

Довжина

2 м

Терміни

1-3 дні

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  пять × 1 =

  Супутні товари
  Композитна черепиця Gerard Shingle

  Композитна черепиця Gerard

  Композитна черепиця Gerard Shingle
  Композитна черепиця Metrotile Gallo

  Композитна черепиця Metrotile

  Композитна черепиця Metrotile Gallo

  хіт продажів

  Бітумна черепиця Кантрі

  Бітумна черепиця Shinglas

  Бітумна черепиця Кантрі

  Новинка

  -13%

  хіт продажів

  Профнастил НС35

  Профнастил

  Профнастил НС35
  Опис

  Карнизна планка відноситься до тих аксесуарів, які використовуються в будівельних роботах з облаштування дахів з металочерепиці. Цей покрівельний елемент проводиться за аналогією з технологією процесу виготовлення металочерепиці. Дуже зручно, що і колірна гамма може повністю відповідати колірним рішенням, в яких на ринку представлена ​​металева черепиця.

  Потрібно розуміти, яка ж основна функція карнизної планки в складі всієї покрівельної конструкції. Функціональність елемента дозволить захистити від небезпечних наслідків проникнення вологи під час сильних дощів. Підпокрівельний простір, а значить всі верстви і використовуються для їх укладання матеріали, захищені від вологи і всіх тих негативних впливів, які вона може надавати.

  Купити карнизну планку в Києві

  У компанії «С-Кровля» ви зможете купити карнизну планку в будь-якому відтінку, аналогічному кольором обраної вами металочерепиці. Так, виконання завершальній етапів в будівництві даху не погіршить зовнішнього вигляду конструкції, а навпаки, дозволить домогтися гармонійного поєднання всіх елементів і використовуваних матеріалів.

  Не забувайте, що для довголітньої служби даху, важливі не тільки якість покрівельного матеріалу і монтажу, а й використання таких важливих добірних аксесуарів, як карнизна планка.

  Подібні товари
  грн