[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Карнизна планка

Покрівельні планки
в наявності

285грн/шт.

Переглянути відео
Кількість
Візуалізатор будинку
Характеристики
Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Країна виробник

Італія(Arvedi), Бельгія(ArcelorMittal), Китай(Optima Steel), Корея(Dongbu Steel), Німеччина (ArcelorMittal), Словакія ( U.S. Steel Košice), Україна(Модуль)

Довжина

2 м

Терміни

1-3 дні

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  пять × пять =

  Супутні товари

  Композитна черепиця Gerard

  Композитна черепиця Gerard Shingle

  Композитна черепиця Metrotile

  Композитна черепиця Metrotile Gallo

  хіт продажів

  Бітумна черепиця Shinglas

  Бітумна черепиця Кантрі

  Новинка

  -13%

  хіт продажів

  Профнастил

  Профнастил НС35
  Опис

  Карнизна планка відноситься до тих аксесуарів, які використовуються в будівельних роботах з облаштування дахів з металочерепиці. Цей покрівельний елемент проводиться за аналогією з технологією процесу виготовлення металочерепиці. Дуже зручно, що і колірна гамма може повністю відповідати колірним рішенням, в яких на ринку представлена ​​металева черепиця.

  Потрібно розуміти, яка ж основна функція карнизної планки в складі всієї покрівельної конструкції. Функціональність елемента дозволить захистити від небезпечних наслідків проникнення вологи під час сильних дощів. Підпокрівельний простір, а значить всі верстви і використовуються для їх укладання матеріали, захищені від вологи і всіх тих негативних впливів, які вона може надавати.

  Купити карнизну планку в Києві

  У компанії «С-Кровля» ви зможете купити карнизну планку в будь-якому відтінку, аналогічному кольором обраної вами металочерепиці. Так, виконання завершальній етапів в будівництві даху не погіршить зовнішнього вигляду конструкції, а навпаки, дозволить домогтися гармонійного поєднання всіх елементів і використовуваних матеріалів.

  Не забувайте, що для довголітньої служби даху, важливі не тільки якість покрівельного матеріалу і монтажу, а й використання таких важливих добірних аксесуарів, як карнизна планка.

  Подібні товари
  грн