[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Металочерепиця Березань

Металочерепиця
в наявності

175грн2

Переглянути відео
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Колір

матовий / глянцевий

Вага 1 м2

от 4 кг

Терміни

1-2 дні

Довжина листа

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Форма металочерепиці

Альпіна (Преміум), Валенсія, Максима, Монтерей, Яспіс

Кількість цинку

100 гр/м2, 140 гр/м2, 225 гр/м2, 275 гр/м2

Маркування

є

Метал

Італія, Корея, Німеччина, Словакія, Україна, Фінляндія

Ширина листа

залежить від форми

Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  два × три =

  Супутні товари

  Покрівельні планки

  Ковпак на димохід

  -12%

  хіт продажів

  Новинка

  Покрівельні планки

  Фарба для металочерепиці

  Новинка

  -28%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Гідробар’єр STROTEX 110

  Новинка

  Покрівельні планки

  Стрічка під коник

  Покрівельні планки

  Підкова

  Водостічні системи Bryza

  Воронка Bryza

  Покрівельні планки

  Карнизна планка

  Супердифузійна мембрана

  Супердифузійна мембрана Dachowa
  Опис
  Металочерепиця Березань – так найкраще шукати металочерепицю в Інтернеті, якщо ви перебуваєте в цьому місті. Найбільш широкий асортимент завжди можна відшукати у компанії «С-Кровля», яка на своєму сайті представила продукцію найвідоміших і надійних виробників. З усіх переваг, якими відрізняється даний матеріал, найбільше переконують щодо доцільності покупки наступні:
  • Довговічність. Маючи орієнтовний термін служби близько 25-50 років в залежності від фактичних параметрів, металочерепиця відноситься до одних з найбільш зносостійких покрівельних покриттів. З огляду на, що облаштування покрівлі – досить трудомісткий і витратний процес, дуже зручно використовувати матеріал з якомога більш тривалим експлуатаційним терміном.
  • Практичність. Використання матеріалу доцільно не тільки в умовах будівництва житлових будівель. Дуже доречно застосування такого покриття для реконструкції різних державних установ, будівництва комерційних або промислових об’єктів.
  • Міцність. Якими б агресивними були умови експлуатації, при грамотному виборі матеріалу можна максимально знизити зовнішнє негативний вплив на покрівельну конструкцію.
  • Стійкість. Стійкість покриття визначається його структурою і наявністю конкретних параметрів. Продумана багатошарова структура покриття відмінно справляється з будь-якими зовнішніми проявами – від сильного поривчатого вітру до впливу ультрафіолетових променів.
  • Різноманітність. Не варто думати, що через високу популярність металочерепиці, ваша покрівля не зможе виділитися або стати унікальною. Завдяки тому, що ринок може запропонувати покупцям ряд різноманітних форм профілю та найнеймовірніші відтінки завжди є можливість для реалізації своїх ідей в оформленні покрівлі. Якщо ви вдало виберете форму і відтінок, ваша покрівля точно не стане повторенням інших ідей.
  • Простота монтажу. Використання металочерепиці професійними будівельниками не тягне за собою ніяких складнощів в плані монтажу. Досить проста технологія укладання дає можливість виконувати монтаж навіть любителям.

  Купити металочерепицю в Березані

  На ваш вибір металочерепиця може бути виготовлена ​​з різного металу – китайського, українського, німецького, корейського, словацького. Основна відмінність буде в кінцевих параметрах вироби, адже відомий факт, що китайська металочерепиця в рази поступається за якістю німецькому аналогу. Також вам слід знати, що купити металочерепицю в Березані ви можете в будь-якому з відтінків, які є в палітрі кольорів RAL, і в одній з форм профілю. Форма профілю визначає зовнішні дані матеріалу. Основна відмінність хвилі різних типів профілю в її висоті, крок і симетричності. Завдяки тому, що є такий великий вибір, кожна нова покрівля з металочерепиці не стає повторенням інших конструкцій. При бажанні ви можете віддати перевагу класичним рішенням або ж вибрати більш креативний підхід – взяти одну з нових форм профілю та поєднати її з незвичайним відтінком. Хоча на такі експерименти в області покрівельного будівництва вирішуються далеко не всі.

  Ціна на металочерепицю в Березані може бути різною – від низької до високої. Але ви повинні розуміти, що чим нижче ціна, тим нижче і якість виробу. Якщо ви вибираєте матеріал для тимчасової споруди, тоді не слід переплачувати і можна спокійно купувати найбільш доступний за ціною варіант. Але при бажанні мати надійну покрівлю з самим тривалим терміном служби, рекомендуємо вибирати якісну продукцію від одного з всесвітньо відомих заводів.

  Подібні товари
  грн