[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Металочерепиця Атланта

Металочерепиця
в наявності

191грн2

Переглянути відео
Оберіть колір
металочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметалочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметаллочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020
металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей черная темная рал 9005металлочерепица монтеррей черная темная рал 9005
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Колір

матовий / глянцевий

Вага 1 м2

от 4 кг

Мінімальний ухил даху

14 градусів

Терміни

1-2 дні

Довжина листа

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Форма металочерепиці

Монтерей

Кількість цинку

100 гр/м2, 140 гр/м2, 225 гр/м2, 275 гр/м2

Маркування

є

Метал

Італія, Бельгія, Німеччина, Польща, Словакія, Турція, Україна, Фінляндія

Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Ширина листа

1200-1125

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  чотирнадцять − 8 =

  Супутні товари

  Покрівельні планки

  Ковпак на димохід

  -12%

  хіт продажів

  Новинка

  Покрівельні планки

  Фарба для металочерепиці

  Новинка

  -28%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Гідробар’єр STROTEX 110

  Новинка

  Покрівельні планки

  Стрічка під коник

  Покрівельні планки

  Підкова

  Водостічні системи Bryza

  Воронка Bryza

  Покрівельні планки

  Карнизна планка

  Супердифузійна мембрана

  Супердифузійна мембрана Dachowa
  Опис

  Металочерепиця Атланта

  Металочерепиця Атланта – ще одна з пропозицій сучасного ринку покрівельних покриттів. Виготовляється українським заводом Сталекс і має унікальне схожість з такою формою профілю, як Монтеррей. Цей продукт присутній на ринку всього кілька років і за такий короткий час зумів відмінно себе зарекомендувати. А все завдяки унікальній формі хвилі і відмінним характеристикам служби. В даному виді металевої черепиці гармонійно поєднуються естетичні дані і легкість дизайну. Вона може ідеально підійти для сучасних будівельних об’єктів і споруд.

  4 важливі особливості

  Вибирати таку продукцію для покрівлі даху – це означає не помилитися в параметрах майбутньої конструкції. Домовласники на особистому досвіді експлуатації можуть оцінити основні переваги використання:

  1. Збільшена корисна ширина на 2 см.
  2. Проводиться матеріал на найсучаснішому і точному обладнанні.
  3. Є дійна капілярна канавка, завдяки якій покращено стік води.
  4. Наявність 3D кромки робить дуже схожим на натуральну черепицю.

  Як зробити правильний вибір?

  Вибір покриття для даху – це завжди відповідальне завдання, яку часто домовласники перекладають на плечі професійних будівельників. З одного боку, це економія часу для тих, хто не має можливості вникати в особливості вибору і покупки таких товарів. З іншого боку, є ряд домовласників, які бажають самостійно вибрати якісний покрівельний матеріал. Купити металочерепицю Атланта в Києві можна в різних варіантах. Ви м

  ожете:

  • Вибрати метал – Словаччина, Італія, Німеччина, Польща.
  • Визначитися з відповідним відтінком – їх близько 20 штук.
  • Вирішити, яким буде полімерний шар – поліестер матовий або глянцевий.

  Яка ціна на металочерепицю Атланта

  З огляду на, що цей вид хвилі може бути виготовлений з різного сировини, вартість одного метра квадратного в Києві може різнитися. Дуже часто саме питання вартості є найважливішим для кінцевого споживача. Основні фактори, які відповідають за ціноутворення, це:

  • Товщина сталевих листів. Виготовлення металевого хвилястого покриття відбувається при використанні тонколистової сталі, а товщина її може стартувати від 0,4 до 0,5 мм. Чим менше цей показник, тим доступніше продукція. Але що стосується терміну служби, то краще для його максимальної тривалості використовувати найбільший параметр.
  • Оцинковка. Шар оцинковки у відповіді за збереження декоративних даних вироби, також цинковий шар повинен захистити від корозії і іржі основу покрівельного покриття – металевий лист. Зі збільшенням параметра вмісту цієї речовини збільшується і ймовірність того, що ваша дах зможе довше зберігати свою функціональність, а не тільки зовнішній вигляд.
  • Полімерний шар. Функцію захисту виконує спеціальний полімерний шар, який наноситься в останню чергу і визначає майбутній відтінок вироби. Також тип використовуваного полімеру буде впливати на саму текстуру листів – вона може бути ідеально рівною і гладкою, для чого застосовують глянцевий поліестер, або мати невелику шорсткість, що в загальній картині формує вид матової поверхні даху.
  • Виробник сировини. Відомо, що ціна на металочерепицю Атланта формується також під впливом такого фактора, як походження стали. Якщо виробником сталі є Німеччина або Корея, такий товар буде в рази дорожче, ніж аналогічний, виготовлений зі сталі китайського або словацького виробництва.

  Як бачите, ціна на продукцію, в тому числі і в Києві, формується під впливом різних факторів. А ви тепер знаєте, від яких саме залежить вартість покрівельного матеріалу і можете правильно вибирати ті чи інші параметри вироби, щоб купити в підсумку відмінний товар.

  Якщо вас зацікавила продукція в даному виді профілю, ознайомтеся з нею докладніше. Виберіть відповідний відтінок, підрахуйте разом з консультантом необхідну кількість листів і оформіть замовлення з швидкою доставкою. Ваша дах і її довговічність в ваших руках, тому не ризикуйте, купуючи дешеві будівельні товари. Завдяки сучасним технологіям сьогодні у кожного домовласника є відмінна можливість купувати якісні, але при цьому недорогі матеріали для будівництва.

  Подібні товари
  грн