[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Послуги

 

delivery25Доставка будівельних матеріалів

 

доставка строительных материаловВиїзд інженера на об’єкт

Доставка будматеріалів

Компанія С-ПОКРІВЛЯ пропонує послуги доставки будівельних матеріалів по Києву і області. Доставка будівельних матеріалів – дуже актуальна послуга останнім часом.


Доставка виконується максимально швидко і професійно згідно з даними в заявці на доставку. Ви визначаєте дату доставки і місце, зручні для Вас.


Ціна на доставку будівельних матеріалів – найнижча серед конкурентів і прораховується індивідуально (на визначення вартості впливають габарити вантажу і відстань).


Доставка компанією С-ПОКРІВЛЯ – це значна економія часу і грошей.

Основні напрямки доставки

Крім доставки по Києву, ми можемо організувати доставку в такі міста Київської області, як: Ірпінь, Глеваха, Васильків, Вишневе, Білогородка, Бровари, Бориспіль, Буча, Боярка, Гореничі, стоянка, Борщагівка, Коцюбинське, Обухів, Бородянка, Макарів, Хотянівка, Біла Церква, Фастів, Вишгород.

Виїзд інженера на об’єкт

Виїзд інженера на об’єкт – це можливість визначити вартість монтажу покрівлі з урахуванням покрівельного матеріалу і комплектуючих.


  • Компетентність наших інженерів дозволяє уникнути великої кількості відходів і прорахувати оптимальну вартість.

  • Наші інженери мають досвід і постійно підвищують свою кваліфікацію.

  • Щоб не витрачати кошти на відходи комплектуючих, варто замовити нашу послугу по виїзду інженера.

  • Додатково інженер оцінить конструкцію покрівлі на предмет відповідності технологій при її зведенні, адже це впливає на якість служби даху.

  • Також можемо підібрати комплектуючі по вашому бюджету.