[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Металочерепиця Яготин

Металочерепиця
в наявності

175грн2

Переглянути відео
Оберіть колір
металочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметалочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметаллочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020
металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей черная темная рал 9005металлочерепица монтеррей черная темная рал 9005
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Колір

матовий / глянцевий

Вага 1 м2

от 4 кг

Терміни

1-2 дні

Довжина листа

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Форма металочерепиці

Альпіна (Преміум), Валенсія, Максима, Монтерей, Ретро, Яспіс

Кількість цинку

100 гр/м2, 140 гр/м2, 225 гр/м2, 275 гр/м2

Маркування

є

Метал

Італія, Корея, Німеччина, Словакія, Україна, Фінляндія

Ширина листа

залежить від форми

Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  сім + 20 =

  Супутні товари

  Покрівельні планки

  Ковпак на димохід

  -12%

  хіт продажів

  Новинка

  Покрівельні планки

  Фарба для металочерепиці

  Новинка

  -28%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Гідробар’єр STROTEX 110

  Новинка

  Покрівельні планки

  Стрічка під коник

  Покрівельні планки

  Підкова

  Водостічні системи Bryza

  Воронка Bryza

  Покрівельні планки

  Карнизна планка

  Супердифузійна мембрана

  Супердифузійна мембрана Dachowa
  Опис
  Металочерепиця Яготин – таке покрівельне покриття не втрачає своєї актуальності навіть в умовах постійного оновлення асортименту на ринку покрівельних матеріалів. Даний вид покриття вже можна віднести до класичних варіантів, адже в більшості випадків покрівлі облаштовуються саме із застосуванням металочерепиці. Якщо ви не скуті в фінансових питаннях, вибирати і саму продукцію, і продавця значно простіше – немає потреби в вишукуванні найбільш вигідних цінових металочерепиця коричнева ціна пропозицій. Але досить часто домовласники хочуть мінімізувати свої будівельні витрати по можливості: якщо можна купити недорогу металочерепицю в Яготині, то вони просто не бачать сенсу переплачувати.

  Металочерепиця в Яготині користується високим попитом. Тут вибирають найчастіше класичні форми профілю – Монтеррей, Максима. Але останнім часом відзначається тенденція до інтересу покупців до нових варіацій профілю – дуже популярна на даний момент металочерепиця з хвилею Яспис і Альпіна .

  Купити металочерепицю в Яготині

  Ціна на металочерепицю в Яготині може бути різною – все залежить від технічних характеристик, виробника продукції і накрутки продавця. Найбільш істотний вплив на формування вартості надають такі параметри:

  • Параметри стали. Сталь, яка служить основою для виготовлення профільованого листа покрівельного покриття, може мати різну товщину. Товщина – той параметр, який відповідає за міцність матеріалу і його стійкість до деформації під впливом силових навантажень. Чим вище параметр товщини, тим менше приводів для занепокоєння у домовласника.

  Крім того, що сталь повинна бути досить товстою, вона повинна бути виготовлена ​​без застосування великої кількості домішок. Чим чистіше склад металу, тим краще для якості майбутнього покрівельного матеріалу.

  • Параметри захисних покриттів. Захисні покриття – це шар цинку і шар полімеру. Цинковий шар може містити від 140 до 275 грам складу в метрі квадратному. Даний шар виступає в якості захисного бар’єру для таких явищ, як іржа та корозія. З огляду на, наскільки небезпечними є ці процеси для покрівлі з металу, яка постійно вступає в контакт з опадами, варто подбати про досить високий клас оцинковки вашої металочерепиці.

  Полімерний шар – декоративна складова з деякими захисними функціями. Крім того, що матеріал набуває глибокий відтінок, стійкий до впливу ультрафіолету, також металеву основу металочерепиці стає в рази стійкіше перед будь-якими зовнішніми впливами.

  Купити металочерепицю в Яготині просто:

  • телефонуйте в компанію «С-Кровля»,
  • дізнаєтеся, які види продукції на сьогодні вважаються найбільш актуальними,
  • оцінюєте параметри матеріалу і його вартість,
  • якщо все підходить, оформляєте замовлення або на сайті, або по телефону.

  Завдання нашої компанії – допомогти у виборі покрівельної продукції, а також дати відповіді на всі питання, які можуть виникнути при цьому. Адже дуже часто до нас звертаються такі покупці, які не знають про металочерепицю зовсім нічого. Дуже важко зробити вдалу покупку, якщо не розуміти особливостей самої структури та подальшої експлуатації покрівельного матеріалу. Ми готові проконсультувати і надати ту інформацію, яка не тільки полегшить ваш пошук та вибір покрівельного матеріалу, але і дозволить залишитися задоволеним своїм придбанням.

  Металочерепиця Яготин – ціна найнижча на нашому сайті.

  Подібні товари
  грн