[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Металочерепиця Буча

Металочерепиця
в наявності

191грн2

Переглянути відео
Оберіть колір
металочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметалочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметаллочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020
металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей черная темная рал 9005металлочерепица монтеррей черная темная рал 9005
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Колір

матовий / глянцевий

Вага 1 м2

от 4 кг

Терміни

1-2 дні

Довжина листа

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Форма металочерепиці

Альпіна (Преміум), Валенсія, Максима, Монтерей, Яспіс

Кількість цинку

100 гр/м2, 140 гр/м2, 225 гр/м2, 275 гр/м2

Маркування

є

Метал

Італія, Корея, Німеччина, Словакія, Україна, Фінляндія

Ширина листа

залежить від форми

Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  два × два =

  Супутні товари

  Покрівельні планки

  Ковпак на димохід

  -12%

  хіт продажів

  Новинка

  Покрівельні планки

  Фарба для металочерепиці

  Новинка

  -28%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Гідробар’єр STROTEX 110

  Новинка

  Покрівельні планки

  Стрічка під коник

  Покрівельні планки

  Підкова

  Водостічні системи Bryza

  Воронка Bryza

  Покрівельні планки

  Карнизна планка

  Супердифузійна мембрана

  Супердифузійна мембрана Dachowa
  Опис

  Особливості структури

  Металочерепиця складається з декількох шарів, кожен з яких виконує своє завдання. Підставою матеріалу служить сталь, товщина якої може коливатися від 0,37 до 0,55 мм. Чим менше цей параметр, тим більше схильний до деформації матеріал.

  Захисними шарами виступає цинкове і полімерне покриття. Вони слідують один за іншим, забезпечуючи бажаний рівень міцності вироби. Чим більше в складі захисного шару цинку і чим якісніше полімерне покриття, тим вище рівень металочерепиці. Її термін служби буде тривалим, зовнішні вигляд не втратить презентабельності через багато років.

  Насичений і глибокий колір покриття вдається досягти саме завдяки полімерному покриттю. Різні види покриття дозволяють також додати поверхні матеріалу глянцевого або матового ефекту.

  Купити металочерепицю в Бучі

  Ціновий діапазон, в якому можна купити металочерепицю в Бучі, вельми широкий. Виходячи зі своїх фінансових можливостей, побажань і вимог до вигляду і якості металочерепицю ви можете вибирати матеріал у одного з безлічі продавців. Широкий асортимент – відмінна можливість вибрати матеріал з унікальними даними.

  На ваш вибір представлені наступні форми профілю:

  • Монтеррей,
  • Яспис,
  • Омега,
  • Преміум Плюс,
  • Валенсія,
  • Максима.

  Багата палітра відтінків в поєднанні з однією з форм хвилі задовольнять ваші естетичні запити при виборі покрівельного матеріалу. Є ряд рекомендацій щодо вибору металочерепиці, тому для успішної покупки скористайтеся допомогою і консультацією фахівців – компанії «С-Кровля».

  Які чинники впливають на тривалість служби металочерепиці

  Крім вихідних характеристик, якими володіє матеріал, є ще чимало чинників, які можуть впливати на тривалість експлуатаційного терміну металочерепиці. Якщо ви все ж вирішили використовувати саме цей покрівельний матеріал в будівництві, врахуйте, що:

  • Якість виконаного монтажу безпосередньо визначає термін служби матеріалу, його зовнішній вигляд і цілісність покрівельного покриття. Довіряйте це завдання тільки тим виконавцям, в яких можна бути впевненим. Виконання покрівельних робіт повинно вестися відповідно до технології укладання матеріалу.
  • Неправильно підібраний матеріал до тих чи інших умов експлуатації може призвести до того, що термін служби матеріалу знизиться. Якщо для вашого регіону характерні поривчатий вітер і рясні опади, зверніть особливу увагу на міцність покрівельного матеріалу.
  • Використання всіх необхідних комплектуючих дозволить уникнути неприємностей – протікання покрівлі.

  Якщо ви зайнялися питанням облаштування покрівлі, робити це потрібно відповідально – ретельний підбір матеріалу, аксесуарів і монтажників дозволять досягти бажаного результату.

  Купити металочерепицю в Бучі ви можете у компанії «С-Кровля». У нас самі прийнятні ціни в Бучі на популярні види покрівельного матеріалу. Крім металочерепиці у нас ви зможете придбати аксесуари – покрівельні планки, водостоки, софіт і теплоізоляційні матеріали. Кращий вибір металочерепиці в Бучі у нас – телефонуйте і отримуєте кваліфіковану допомогу в пошуку матеріалів для покрівлі.

  Подібні товари
  грн