[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Металочерепиця Німеччина Thyssenkrupp

Металочерепиця
в наявності

317грн2

Переглянути відео
Оберіть колір
металочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметалочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметаллочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020
металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей черная темная рал 9005металлочерепица монтеррей черная темная рал 9005
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Колір

матовий / глянцевий

Вага 1 м2

от 4 кг

Терміни

1-2 дні

Довжина листа

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Форма металочерепиці

Монтерей

Кількість цинку

225 гр/м2

Маркування

є

Ширина листа

1195-1100

Товщина

0,5

Країна виробник

Німеччина

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  сімнадцять − сім =

  Супутні товари

  Покрівельні планки

  Ковпак на димохід

  -12%

  хіт продажів

  Новинка

  Покрівельні планки

  Фарба для металочерепиці

  Новинка

  -28%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Гідробар’єр STROTEX 110

  Новинка

  Покрівельні планки

  Стрічка під коник

  Покрівельні планки

  Підкова

  Водостічні системи Bryza

  Воронка Bryza
  Опис

  Металочерепиця Thyssenkrupp – продукція німецького походження, виготовлена ​​за вдосконаленою технологією, яка передбачає застосування в захисному шарі магнію. Як свідчать тести товару, використання магнію для поліпшення захисту металу робить матеріал більш довговічним, ніж на 50 %.

  Скільки служить металочерепиця Thyssenkrupp

  Відмінна характеристика німецької продукції полягає у її надзвичайній довговічності, що не дивно. Адже багато будівельних матеріалів німецького виробництва мають високий рівень якості. Якщо вас цікавить, як довго прослужить металочерепиця Thyssenkrupp, то згідно з гарантійними документами на метал є гарантія на 30 років.

  Ціна на металочерепицю Thyssenkrupp визначається її інноваційним складом та тим фактом, що на ринку ви не знайдете схожої продукції. Основні відмінності продукції полягають у тому, що:

  • цинковий шар у ній замінили на покриття зі сплаву цинку та магнію,
  • отриманий сплав показав антикорозійні якості вдвічі краще, ніж стандартного цинкового захисту,
  • металочерепиця буде набагато краще за своїми експлуатаційними параметрами, ніж аналогічна, але тільки з цинковим захисним шаром.

  5 плюсів матеріалу

  С-Кровля розповість про основні переваги, які отримує домовласник після рішення купити металочерепицю Thyssenkrupp, і це:

  1. тривала гарантія, а значить і така ж довга реальна експлуатація покрівельної конструкції без ризику пошкодження металевого покриття або його протікання,
  2. можливість замовляти листи з потрібними розмірами для полегшення монтажу та мінімізації відходів,
   отримання високоміцного та надійного покриття для покрівлі, яке не тільки захистить від усіх впливів зовнішнього середовища, але й створить бажаний комфорт усередині житла,
  3. низькі загальнобудівельні витрати у зв’язку з малою вагою листів металевої черепиці,
   привабливе оформлення даху, гарна форма хвилі та відтінок, який не вигоряє та не покривається плямами під впливом сонця.

  Якою буде ціна на металочерепицю Thyssenkrupp

  У Києві купити металочерепицю Thyssenkrupp можна за вигідними пропозиціями, адже саме тут найбільша конкуренція серед продавців. Враховуючи рівень параметрів та загальної якості продукції, не варто розраховувати, що вартість матеріалу буде дуже низькою. Вона повністю відповідатиме тому, що отримає покупець. Металочерепиця не може бути дешевою з таких простих причин:

  металочерепиця Thyssenkrupp виготовлена ​​з найякіснішої сировини – міцної товстої сталі,
  захисний шар з цинку та магнію обходиться виробникам значно дорожче, ніж простий цинковий аналог,
  робота зі створення нової технології захисного покриття вимагала капіталовкладень з боку виробника,
  інноваційні матеріали завжди були і будуть дорожчими за інші товари.

  С-Кровля пропонує максимально доступні ціни на цей вид металевої черепиці, щоб наші клієнти мали ще більше можливостей будувати довговічні дахи.

  Подібні товари
  грн