[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Металочерепиця 0.5 мм

Металочерепиця
в наявності

285грн2

Переглянути відео
Оберіть колір
металочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметалочерепиця монтерей колір 3005 темно червонийметаллочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей красная рал 3011металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей синяя рал 5005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей зеленая рал 6005металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020металлочерепица монтеррей темно зеленая рал 6020
металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей графит темно серая рал 7024металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей терракот рал 8004металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей коричневая рал 8017металлочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей темно коричневая рал 8019 матметаллочерепица монтеррей черная темная рал 9005металлочерепица монтеррей черная темная рал 9005
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Колір

матовий / глянцевий

Вага 1 м2

от 4 кг

Терміни

1-2 дні

Довжина листа

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Форма металочерепиці

Альпіна (Преміум), Валенсія, Максима, Монтерей, Ретро

Кількість цинку

225 гр/м2

Маркування

є

Ширина листа

1195-1100

Товщина

0,5

Країна виробник

Італія(Arvedi), Бельгія(ArcelorMittal), Корея(Dongbu Steel), Німеччина (ArcelorMittal)

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  три + 12 =

  Супутні товари

  Покрівельні планки

  Ковпак на димохід

  -12%

  хіт продажів

  Новинка

  Покрівельні планки

  Фарба для металочерепиці

  Новинка

  -28%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Гідробар’єр STROTEX 110

  Новинка

  Покрівельні планки

  Стрічка під коник

  Покрівельні планки

  Підкова

  Водостічні системи Bryza

  Воронка Bryza
  Опис

  Металочерепиця 0,5 мм – найміцніша з продукції на ринку за рахунок максимально можливої ​​товщини тонколистової сталі. Виготовлення металевої черепиці відбувається за технологією, що передбачає використання сталі певної товщини. Найчастіше на ринку зустрічається металочерепиця із металу 0,45 мм.

  Як впливає на експлуатацію товщина листа

  Якщо ви хочете облаштувати дах найміцнішим покриттям, купити металочерепицю 0,5 мм буде найвдалішим рішенням. Адже товар із таким параметром буде найміцнішою з лінійки на ринку. Товщина сталевого листа – це:

  • міцність і витривалість вашого даху,
  • довгий термін служби конструкції,
  • відсутність ремонту під час експлуатації.

  Ціна на металочерепицю 0,5 мм у Києві вища, ніж на продукцію з меншими показниками металу. Але ця різниця компенсується тим, що:

  • металочерепиці 0,5 мм прослужить мінімум на 10 років довше,
  • ви не переживатимете про те, що в ході її служби доведеться витрачатися на ремонт,
  • процес монтажу проходить легше і можливість деформації листів зводиться до мінімуму.

  Що говорить про якість сировини

  Прийнято вважати, що сталь, що використовується у виробництві металевої черепиці, може бути різної товщини та складу. Це буде впливати на кінцеві параметри виробу, тому потрібно позначити, як впливає якість сировини на майбутню експлуатацію покрівлі.

  1. По-перше, міцність листів насамперед визначається саме товщиною металу, а у разі, якщо йдеться про 0,5 мм замість 0,45 мм, то різниця буде суттєвою.
  2. По-друге, разом з міцною металевою основою вдала геометрія хвилі дозволяє виробу придбати відмінну жорсткість, що впливає і на тривалість, і на якість служби всього даху.
  3. По-третє, металочерепиця із міцної сировини завжди буде на рівень вище, адже вона впорається з будь-якими умовами, навантаженнями та впливами без зміни зовнішнього вигляду та форми листів.

  Поради від «С-Кровля» щодо вибору металочерепиці

  Якщо ви вирішили купити металочерепицю 0,5 мм її товщини – це якраз найважливіший із основних критеріїв вибору у зв’язку з тим, що така продукція буде максимально витривалою та надійною. Наша компанія рекомендує також керуватися такими факторами, як:

  • якість захисних покриттів,
  • виробника,
  • форму профілю,
  • наявність маркування та гарантії.

  Якщо увагу покупця привернула металочерепиця 0,5 мм ціна на яку вище у зв’язку з найкращими перспективами за тривалістю її експлуатації, робити покупку буде правильним рішенням. Такий товар буде вигідним вкладенням, надійним захистом для вашого житла, а також доказом того, що навіть простий покрівельний матеріал може бути гідною альтернативою іншим дорогим матеріалам для даху.

  Металочерепиця 0,5 мм представлена ​​далеко не всіма виробниками металевої черепиці, оскільки не всі готові на виробництво виробу з дорогої сировини. Втім, для охочих придбати саме таку металочерепицю пропозицій на ринку достатньо.

  Подібні товари
  грн