[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

ЯК ПРАВИЛЬНО КЛАСТИ дах металлочерепицею

как правильно укладывать металлочерепицу

Зміст статті:

Металочерепиця є одним з тих видів покрівельних покриттів, які в останні роки все частіше вибирають. Ця популярність асоціюється з оптимальним набором експлуатаційних характеристик, що цей матеріал славиться. Крім відмінних параметрів, радує і проста процедура монтажу, яку можна зробити швидко і навіть без залучення професійних будівельників.

Широкий асортимент будівельних матеріалів робить процес укладання металевих листів простим навіть для недосвідченого забудовника.

Розрахунок необхідної кількості будівельних матеріалів

Перше, що потрібно турбуватися, це правильно розрахувати, скільки різних матеріалів буде необхідно для організації даху. Кожна покрівельна конструкція унікальна по-своєму, тому індивідуальна повинна бути підхід до розрахунку необхідних матеріалів у кожному випадку. Допомога в правильному обчисленні допоможе вам:

 • Виконуючи точні виміри покрівлі і всі його елементи, тому що важливо розуміти, скільки матеріалів потрібно для відсутності відходів.
 • Вибираючи металевий лист з розмірами аркушів, які будуть оптимальні для покрівлі вашого даху для того, щоб звести до мінімуму відходи і необхідність в додатковій листової порізці.
 • Досвід інших домовласників, що свідчить про те, що не варто використовувати листи з максимально довгими листами за рахунок значної складності процесу укладання.
 • Як ви працюєте в цьому напрямку в перший раз, ви повинні зробити це максимально легко для всіх майбутніх етапів будівництва покрівлі.
zamer

Як працює покріветорт

Пиріг складається з ряду функціональних шарів, тому що покрівля ставить дуже важливі завдання, а захисні функції він зможе виконувати тільки при всіх правилах укладання такого пирога. Композиція з пирога може бути різною і визначається особливостями і типом покрівлі. Але найчастіше вона містить:

 • Покрівля (наприклад, металева), яка виступає в якості основного захисного і декоративного елементу покрівельного пирога.
 • Контрольна решітка являє собою конструкцію, без якої не можна буде організувати вентиляцію покрівлі.
 • Гідроізоляційний шар, що дозволяє зменшити вплив вологи на матеріали, використовувані при облаштуванні покрівельного пирога.
 • Шар утеплювача для економії тепла всередині житла.
 • Пароізоляційний шар, щоб захистити найбільш вразливі від негативних наслідків випарів і конденсату.
слоі-кровельного-пирога

Підготовка до монтажу металочерепиці. Якість установки покрівлі відіграє особливу роль для майбутньої роботи будівлі, тому для її носіння вам знадобляться:

переєн-інструментов

 • Набір інструментів для будівництва, який включає в себе викрутки, самофрези, молоток, інструменти для різання листів (електролобзік, ножиці по металу електричні або ручні), рулетка, маркер.
 • Високоякісні матеріали: металочерепиця, комплект попередньо-шкарпеткових елементів і планки, шапочки, димоходи, дренажні приналежності, sofit.
 • Детальна інструкція з монтажу, яка допоможе грамотно і за технологією, рекомендованою виробником металочерепиці, здійснювати прокладку і монтаж всіх елементів і матеріалів.

Металева кладка: основні правила.

 • Початок монтажу слід передував етапом антисептичних обробки всіх елементів покрівельної конструкції.

 • Перед тим як приступити до безпосереднього закріплення листів, їх слід акуратно підняти на покрівлю. Підніміть листи по одному за раз, щоб уникнути пошкодження матеріалу. Необхідність використання підйомних пристроїв залежить від висоти будівельного майданчика.
 • Якщо довжина ската дорівнює довжині аркушів, перший лист повинен бути вирівняний по торці і карнизах покрівлі, використовуючи самофрез необхідної довжини для конкретної форми металевого профілю.
 • Заклавши листи зліва направо, потрібно помістити край другого аркуша під край першого, якщо справа наліво, другий лист падає на перший. Потім заклавши в аналогічній послідовності.
 • Винос над краєм карнизів повинен бути 4-5 см, тимчасовий катер використовується для прикріплення першого листа до краю Скейт і тимчасовий катер використовується для решетування.
 • Точне стикування аркушів повинно забезпечити відсутність прогалин і спотворень. При підключенні трьох або чотирьох аркушів матеріалу можна відгвинтити тимчасовий самонарізок і Вирівняти весь блок листів від карниза. Беручи перевірку, ви можете побачити, якщо розміри однакові і чи є аркуші вирівнюються правильно.
 • Гоління, яке відбувається при бурінні металу, слід прибрати в кінці металевого штабелювання м’якою щіткою.
 • Кріплення самофрез повинно бути міцним, але не допускається здавлювати герметизуючі колодки.

Зв’язок між довговічністю покрівлі і якістю монтажу

Не забувайте, що довговічна послуга покрівлі з металу може надати тільки:

Як правильно стек покрівлі з металом

Якісні будівельні матеріали і безпосередньо Покрівельні роботи. Адже саме їхня міцність і витривалість залежатиме від ступеня захисту будови від зовнішніх подразників.

Добре виконана установка, яка відповідає рекомендаціям виробника металу. Тільки правильна Прокладка металочерепиці може продовжити термін служби якісних матеріалів.