[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Снігозатримувач

Покрівельні планки
в наявності

302грн/шт.

Переглянути відео
Кількість
Візуалізатор будинку
Характеристики
Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Довжина

2 м

Країна виробник

Італія(Arvedi), Бельгія(ArcelorMittal), Китай(Optima Steel), Корея(Dongbu Steel), Німеччина (ArcelorMittal), Словакія ( U.S. Steel Košice), Україна(Модуль)

Терміни

1-3 дні

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  15 − 10 =

  Супутні товари

  Композитна черепиця Gerard

  Композитна черепиця Gerard Shingle

  Композитна черепиця Metrotile

  Композитна черепиця Metrotile Gallo

  хіт продажів

  Бітумна черепиця Shinglas

  Бітумна черепиця Кантрі

  Новинка

  -13%

  хіт продажів

  Профнастил

  Профнастил НС35
  Опис

  Снігозатримувач – це один з найбільш часто використовуваних покрівельних аксесуарів. Виготовляється цей матеріал, як і металочерепиця, із сталевих листів певної товщини, також цей елемент може мати різний колір. За назвою неважко визначити, який же є основна функція такого добірного елемента. Звичайно ж сходжень снігових мас з поверхні даху в зимовий період може нести певну небезпеку для тих, хто знаходиться поблизу будівлі. Убезпечити місце біля будинку можна завдяки застосуванню снегозадержателей, саме цей елемент дозволяє захистити металеве покриття від дряпання його льодом, який може сходити з поверхні конструкції.

  Купити снегозадержатель в Києві

  Купити снегозадержатели варто особливо в тому випадку, якщо між скатами є істотний перепад. Якщо ваша дах обладнана міцними снігозатримувачами, вам не потрібно турбуватися про лавиноподібне сходження великих снігових мас з даху.

  До речі, від сходження снігу можуть страждати не тільки люди і автомобілі, а й водостічна система. А щоб не деформувати систему водостоків, яка виконує найважливішу функцію, потрібно обов’язково подбає про встановлення на даху снегозадержательних елементів.

  Подібні товари
  грн