[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 19:00
Наша адреса
Київ, вул. Голосіївська 7 м. Деміївська
Як з нами зв'язатися
0
0

Немає товарів у кошику.

ВИБІР МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ: ОСОБЛИВОСТІ І НЮАНСИ

конек круглый

Зміст статті:

Металочерепиця є одним з сучасних варіантів найбільш міцного, привабливого і надійного покрівельного покриття. З огляду на великий асортимент продукції на ринку, не завжди так легко купити металочерепицю пристойної якості. Вибір металевої черепиці повинен базуватися на аналізі його основних характеристик і якостей самого покриття.

Структура матеріалу

Матеріал виробляється в листковому форматі і виготовлений з високоміцної оцинкованої сталі, яка має двосторонній захисне покриття. Профіль листа імітує хвилю природної черепиці і тому відмінно виглядає в будь-якому відтінку і в будь-якому Покрівельній формі-від складних конструкцій до найпростіших.

Використання металевого покриття для покрівлі особливо важливо при облаштуванні приватних будинків, котеджів, також дуже часто використовуваних матеріалів при ремонті і реконструкції старих дахів.

Сировиною є листи гарячого цинкової сталі, на які наносять шари з обох боків, покращуючи властивості матеріалу і його стійкість до впливу зовнішнього середовища. Ці шари включають ґрунтування, шар пасивації, гальванізації та полімерного покриття.  В результаті, поліпшено сталевий лист піддається наступному етапу профілювання, а потім набуває певної хвилеподібності.

Продумана структура покриття робить її настільки ж стійкою до будь-якого впливу, наскільки це можливо, при цьому не зважуючи його вниз, що дозволяє звести до мінімуму вимоги до крокв і транспортування.

металевий склад

Товщина сталі

Металочерепиця представлена на ринку в варіантах з різною товщиною сталі. Саме цей варіант покупців цікавить в першу чергу. Характеристика товщини сталевого листа дуже важлива, тому що залежить від нього:

 • Рівень міцності листового матеріалу, який буде мати протягом багатьох десятиліть витримувати зовнішні агресивні впливи, які можуть значно зашкодити йому.

 • Якість профілю, що вплине на хід монтажу, його результат і майбутній зовнішній вигляд.

 • Життя покрівлі, яка включає в себе не тільки верхній елемент пирога-покриття, але і ряд додаткових шарів-утеплювач, утеплювач, гідроізоляція і пароізоляція.

 • Зовнішня складова, тому що тільки досить сильне покриття витримує механічні впливи, які при недостатньому товщині можуть спровокувати деформації.

Вибір металочерепиці

Захисні шари

Щоб зробити металевий покриття з сталі максимально міцним, основа покривається захисними шарами. До них відносяться:

шар цинку
 1. Шар цинкування. Його наявність і кількість матерії вказують на таку властивість матеріалу як стійкість до іржі і корозії. Чим вищий рівень цинку в шарі, тим довговічніше буде обслуговування даху. Але відомо, що іржа може призвести до незворотних наслідків, в тому числі і від необхідності дорогого ремонту покрівлі.

 2. Полімерний шар. Залежно від типу покриття поліпшуються не тільки декоративні характеристики покриття, але і підвищена міцність даних. Полімерний склад дозволяє матеріалу зберегти цілісність кольорового покриття довше, і навіть дрібні подряпини не страшні, тому що тільки верхній захисний шар пошкоджений, а метал залишається неушкодженим.

Якість профілювання

Профіль металочерепиці може бути різним-висота і крок хвилі, на додаток до гладкості згинів і стилю хвилі. Якщо матеріал має високоякісний профіль, то легше працювати при укладанні і немає ніяких проблем з зовнішніми даними після завершення установки. Якість профілювання впливає так чи інакше за такими факторами:

 • Якість металу. Недостатня товщина сталі, що використовується у виробництві продуктів може призвести до профілювання буде виконуватися неідеально. Саме тому рекомендація більшості фахівців полягає в тому, щоб вибрати метал з товстими листами, досить отримати якісний продукт.

 • Якість обладнання. Вимоги до обладнання можуть відрізнятися від заводу до заводу. А якщо ті, хто цінує свою репутацію, завжди переконаєтеся, що всі машини були в належному стані, є виробники, які використовують давно застарілу техніку. В результаті, продукти можуть мати деякі дефекти, які не можуть розглядатися з оголеною оком, але вони будуть в будь-якому випадку проявляються після деякого часу операції.
 • Контролю якості. Заводи, які вважаються надійними і відповідальними, ретельно стежать за якістю продукції, що випускається. Тому рівень і стан обладнання перевіряється регулярно і в разі наявності в деяких машинах часу на заміну, це робиться відразу.

Вибір відтінку

Вибираємо відтінок з металу

Відтінок металу легко вибрати, якщо ви прямуєте за вашими уподобаннями. Але якщо ви хочете, щоб колір майбутньої покрівлі любив не тільки вас, але і гармоніювати з прилеглими пейзажами і особливостями будови, необхідно врахувати ці фактори при виборі.

При виборі, не забувайте, що:

 • Дах в темних відтінках може згоріти набагато швидше, ніж світло. Але якщо ваше покриття має високу якість, не турбуйтеся про це швидко втрачає свій колір. Якщо матеріал гарний, то колір покрівлі залишається незмінним навіть через 20 років.
 • Відомо, що найбільш часто вибирають такі відтінки металочерепиці-темно-червоний, коричневий, так званий колір стиглої вишні, зелений.
 • Якщо ви купуєте метал для даху гаража, а будинок вже обладнаний таким матеріалом, враховуйте, що такий же колір, але різні рослини, може трохи відрізнятися.

  Як бачите, існує ряд нюансів, які можуть впливати на вибір металочерепиці для вашої покрівлі. Якщо ви берете на себе відповідальність перед завданням, ви, безумовно, зможете вибрати оптимальний варіант з сотень пропонованих на ринку.