Металочерепиця — купити | Краща Ціна | Київ та Область

Популярні форми профілю:

Оберіть колір металочерепиці:

Металочерепиця — найкращий покрівельний матеріал

Металочерепиця – універсальний та практичний матеріал, який все частіше використовується при зведенні даху будинків. В основі металевої черепиці – оцинкований сталевий лист, на який нанесено декоративні та захисні шари полімерного покриття.

металочерепицяЦіна на металочерепицю залежить від компанії-виробника та типу полімерного покриття, яке було використане у виробництві.

В залежності від виду покриття, металочерепиця має ті чи інші якісні показники, наприклад, матеріал з шаром пурала надійно витримує різкі перепади температур та створює якісний захист проти корозії, такий матеріал не втрачає яскравості кольору та залишається цілісним тривалий час.

Захисне покриття PVDF робить металочерепицю стійкою до механічних впливів та не піддається вигоранню, металева поверхня з таким екологічним покриттям яскрава та міцна – не тьмяніє та не вигорає.

Поліестер – вид полімерного покриття, яке гарантує стійкий колір на протязі багатьох років служби. Незважаючи на невисоку механічну стійкість, поліестер забезпечує такі якості матеріалу, як довговічність, пластичність, стійкість до атмосферних проявів, стійкість та великий вибір кольору. Також використовується такий різновид поліестеру, як матовий. Він більш стійкий до механічних пошкоджень та надає поверхні особливого та неповторного матового кольору.

Металочерепиця ціна якої стає все доступнішою, має такі переваги використання:

premium1Прекрасний естетичний зовнішній вигляд даху завдяки широкій кольоровій гамі покриття, розмаїттю форм профілю та широким можливостям дизайну

money29Економічність – металочерепиця недорого обійдеться порівняно з іншими покрівельними матеріалами, якщо врахувати фактор довговічності такого покриття.

international13Стійкість до проявів зовнішнього середовища, опадів та ультрафіолетових променів, універсальність застосування в різних умовах клімату

house177Довготривалий термін служби (близько 25-50 років) та надійність експлуатації, легкість монтажу та ремонту.

two328Невелика вага матеріалу (в 1 кв.м. металочерепиці 4,5 кг.) дозволяє зменшити транпортні витрати, а також спрощує процес монтажу.

wrenches8Стійкість до механічних пошкоджень, а також можливість легко замінити окремі листи черепиці без значних грошових затрат.

Металочерепиця ціна — найкраща пропозиція від C-Кровля

Прекрасний зовнішній вигляд та якість – завдяки цим факторам металочерепиці вдається утримувати лідерські позиції на ринку будівельних матеріалів.

Купити металочерепицю в Києві та Київській області за доступною ціною можна у нас. Звертайтесь за телефонами:

(044) 33-119-33

(067) 669-59-95

(099) 369-59-95

 

ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ ЗАЯВКА НА ПРОСЧЕТ

Ваше имя *

Ваш e-mail

Ваш телефон *

Я хочу заказать...